Strona 1 z 1

Moderatorzy.

: 03 października 2011, 19:05
autor: darektoja
Jestem tu od jednego dnia, ale jeślo wszyscy moderatorzy - tak jak kolega Glizda, zamykają wątki w połowie czyjejś (merytorycznej) dyskusji tylko po to, żeby zatuszować własną ignorancję, to serdecznie dziękuję.

Re: Moderatorzy.

: 03 października 2011, 19:25
autor: glizda
Bardzo chętnie poznam opinię Administratora na ten temat. Proszę, aby wypowiedział się nie tylko pod względem mojej osoby, ale także innych użytkowników tego forum, których sprawa dotyczy.

Jeżeli Administrator uzna, że moje zachowanie jest nieprawidłowe - jestem w stanie ponieść wszelkie konsekwencje.

Re: Moderatorzy.

: 03 października 2011, 20:02
autor: Aviator
glizda pisze: jestem w stanie ponieść wszelkie konsekwencje.
Zostaniesz publicznie na forum nabity na pal 8-)

darektoja, nie dramatyzuj, nie jest tak źle, są te dobre dni i te ciche :lol:

Re: Moderatorzy.

: 04 października 2011, 19:52
autor: jaroslw
Nie widzę sensu prowadzenia dalej tamtego tematu, tym bardziej wywlekania własnych sprzeczek na forum. Cały temat za duże obrazki z linku jest dla mnie jasny (w tym posty glizdy) i całą dyskusję można było uciąć po kilku pierwszych postach, "bez ciągnięcia się za słowa".

Sprawę PW załatwcie już między sobą. Z tego co wiem, upublicznianie korespondencji przez jedną ze stron nie jest prawnie jasno sformułowane i jest to kwestia bardziej etyczna (z wyjątkiem danych tajnych, tajemnic firmowych itp.). Gdybym się mylił, proszę mnie poprawić.

Re: Moderatorzy.

: 04 października 2011, 20:16
autor: Aviator
weeb, co do PW to się mylisz, teraz nie mam czasu ale tylko jak go znjade podrzuce kilka paragrafow z tym związanym, zwłaszcza Ty jako admin powinieneś pilnować żeby takie rzeczy się nie działy bo w razie jakiś roszczeń to Ty jako właściciel strony byś był podciągnięty do odpowiedzialności.

Re: Moderatorzy.

: 04 października 2011, 20:36
autor: jaroslw
Chętnie się z nimi zapoznam.

Takich rzeczy nie jesteśmy (piszę nawet o całym zespole) w stanie upilnować. Co innego gdyby miał być to wyciek z naszej bazy danych. Właścicielem witryny też nie jestem.

Re: Moderatorzy.

: 14 października 2011, 15:34
autor: Teo
Moje 3 grosze dotyczące odpowiedzialności administratora. fragment orzeczenia Sądu Najwyższego:
Usługodawca świadczący usługi drogą elektroniczną polegające na bezpłatnym udostępnianiu możliwości korzystania z internetu i utworzonego przez niego portalu dyskusyjnego nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych, o których mowa w art. 12-14 ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.