Goście mogą pisać

Sugestie i uwagi na temat działalności i funkcjonowania serwisu.
Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Goście mogą pisać

Post autor: Aviator » 20 września 2011, 15:04

Witam,
zauważyłem że goście mogą pisać na forum, to uchybienie czy zamierzony cel?
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Goście mogą pisać

Post autor: daroPL » 22 września 2011, 09:11

To zamierzone działanie, ale mimo wszystko najlepszą opcją jest założenie konta ;-).

Awatar użytkownika
marjask
Posty: 4
Rejestracja: 16 grudnia 2011, 09:11
Kontakt:

Re: Goście mogą pisać

Post autor: marjask » 16 grudnia 2011, 09:30

bardzo dobre posunięcie, człowiek spróbuje, rozwiąże swój problem, a potem może sobie pójdzie i nie wróci, a może założy konto. Po co wymuszanie zakładania konta kiedy ktoś nie ma często i na bieżąco brać udziału w dyskusji.
Ziołolecznictwo - skuteczny sposób na diagnozę i poprawę stanu zdrowia. Zapraszam do gabinetu: Irydologia Katowice

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Goście mogą pisać

Post autor: Aviator » 16 grudnia 2011, 09:56

marjask pisze:bardzo dobre posunięcie, człowiek spróbuje, rozwiąże swój problem, a potem może sobie pójdzie i nie wróci, a może założy konto. Po co wymuszanie zakładania konta kiedy ktoś nie ma często i na bieżąco brać udziału w dyskusji.
I co w tym dobrego?
Kiedyś wrócisz zeby znaleźć swój wątek,który kiedyś zakładałeś bo masz tam rozwiązanie lub będziesz chciał go znaleźć po coś innego, ja sobie wejde w swój profil i w swoje posty, a Ty co zrobisz...? będziesz szukał i szukał, aż w końcu pewnie poleci spam z tym samym problemem :)
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

pisii35
Posty: 17
Rejestracja: 17 stycznia 2012, 17:42

Re: Goście mogą pisać

Post autor: pisii35 » 21 lutego 2012, 21:43

ja tam też wolę gdy goście mogą pisać posty - dzięki temu zostają tylko wytrwali i naprawdę zainteresowani tematem użytkownicy :)

Gość

Re: Goście mogą pisać

Post autor: Gość » 04 marca 2012, 08:32

pisanie bez zakładania konta ma swoje plusy ale wszystko jest fajnie do czasu zalania forum przez spam czego obecnie nie brakuje, a czyszczenie setki tematów już nie jest takie przyjemne

Sammael
Posty: 170
Rejestracja: 28 października 2011, 18:59

Re: Goście mogą pisać

Post autor: Sammael » 27 kwietnia 2012, 15:02

@UP

I mamy potwierdzenie "świetności" pisania przez Gości. Ale rymik :).

Zablokowany

Wróć do „Opinie”