Forum phpbb.pl

Sugestie i uwagi na temat działalności i funkcjonowania serwisu.
Awatar użytkownika
esmal
Posty: 45
Rejestracja: 02 marca 2011, 17:51
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Forum phpbb.pl

Post autor: esmal » 17 marca 2011, 22:08

Użytkownikiem tego forum jestem od nie dawna. Zaledwie kilkanaście dni. Z problemami, z którymi się zwracałem znalazłem zrozumienie i cierpliwość udzielających wyjaśnień. Forum (moje) powstaje w zasadzie cały czas. Stale jest coś dodawane, ustawiane, aby spełniało moje wyobrażenie i było "życzliwe" dla odwiedzających. Bogata baza dodatków, tutoriali, sugestie forumowiczów, są świetną szkołą. Cieszę się, że tu trafiłem.
Administracji życzę cierpliwości w wyjaśnianiu, nowych pomysłów, które przysłużą się korzystającym z forum. :)

Darom
Posty: 92
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 07:07

Re: Forum phpbb.pl

Post autor: Darom » 18 marca 2011, 17:36

Administracja to jedno, a chęci użytkowników do pisania postów na forum to drugie. W to też możemy zaliczyć brak czasu na spędzanie czasu na forum. A po drugie esmal to czemu ma służyc ten wątek, który właśnie założyłeś ? chcesz się komuś przypodobać - podlizać ?
Nikomu nie musisz życzyć cierpliwości bo to czy ktoś takową posiada, to tylko jego dobra wola lub też i nie.

Awatar użytkownika
najko
Zasłużony
Posty: 350
Rejestracja: 07 stycznia 2006, 20:28
Lokalizacja: co skąd??
Kontakt:

Re: Forum phpbb.pl

Post autor: najko » 18 marca 2011, 19:56

Kolego Darom, z całym szacunkiem, ale ten dział ma taki opis:
Na tym forum możesz wyrazić swoją opinię na temat serwisu i forum.
I służy właśnie do wyrażania swoich opinii na powyższy temat:)- zarówno tych negatywnych jak i pozytywnych.
Więc jeśli komuś forum pomogło to bardzo się cieszymy i dzięki opinią pozytywnym wiemy po co istniejemy, a opinie negatywne dają nam sygnał do tego co poprawić:)
Boskie narzędzia:
Szukajka | google | Baza wiedzy | Regulamin forum

Zablokowany

Wróć do „Opinie”