Czego ci brakuje na tym forum ?

Sugestie i uwagi na temat działalności i funkcjonowania serwisu.

Czy jesteś za dodaniem "systemu pochwał"??

Tak
47
62%
Nie
29
38%
 
Liczba głosów: 76

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: vader » 25 stycznia 2018, 11:05

O tłumaczeniu pisałem parę dni temu do @Aviatora, chyba tylko on z administracji pojawia się regularnie.

Z drugiej strony weźmy też pod uwagę, że nie jest to duże forum i czas jaki poświęcamy na nim jest prywatnym. Ktoś ma parę spraw do zrobienia i taka rzecz, jak forum schodzi na dalszy plan. Ot rzeczywistość ;-)

hrx
Posty: 171
Rejestracja: 28 grudnia 2013, 10:47

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: hrx » 25 stycznia 2018, 17:24

vader pisze:
25 stycznia 2018, 11:05
O tłumaczeniu pisałem parę dni temu do @Aviatora, chyba tylko on z administracji pojawia się regularnie.

Z drugiej strony weźmy też pod uwagę, że nie jest to duże forum i czas jaki poświęcamy na nim jest prywatnym. Ktoś ma parę spraw do zrobienia i taka rzecz, jak forum schodzi na dalszy plan. Ot rzeczywistość ;-)
Rozumiem to wszystko. Sądzę, że dobrze byłoby jakbyś miał funkcję administratora na tym forum, jesteś najczęściej na tym forum. Poświęciłeś czas na dokończenie tłumaczenia, myślę, że jesteś porządny.

hrx
Posty: 171
Rejestracja: 28 grudnia 2013, 10:47

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: hrx » 28 lutego 2018, 15:22

Proszę o dodanie rozszerzenia Topic Solved. Jest to rozszerzenie, dzięki któremu można oznaczyć temat jako rozwiązany, dzięki tej funkcji użytkownik poszukujący tematu z opisanym problemem od razu zauważy, że temat został rozwiązany. Dzięki tej funkcji tematy, które zostały rozwiązane będą się odróżniać od wszystkich pozostałych. Tylko autor tematu lub moderator może oznaczyć temat jako rozwiązany.

tojag
Posty: 55
Rejestracja: 04 maja 2018, 21:14

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: tojag » 08 maja 2018, 08:31

- Konieczne jest przede wszystkim sprawienie by forum było zgodne z wymogami prawnymi - zgodnie z wymogami rozporządzenia w tym wypadku stopień wysoki oznacza konieczność dodania szyfrowania https+ssl przynajmniej na stronach zawierających pola logowania.
- Napisanie prawidłowej polityki prywatności i regulaminu zgodnie z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych, a wkrótce już RODO.

rajpfpbb
Posty: 39
Rejestracja: 11 stycznia 2018, 09:36

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: rajpfpbb » 08 maja 2018, 10:30

A jest jakiś wzorzec/przykład takiej polityki poprawności i regulaminu?

tojag
Posty: 55
Rejestracja: 04 maja 2018, 21:14

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: tojag » 08 maja 2018, 14:23

Wzorca ogólnego raczej nie ma. Wszystko zależy od tego co kto robi w swoim systemie. KTO i CO zbiera, po co na jak długo, komu przekazuje, co zapisuje w komputerach użytkowników itd.

Citizen Kane
Posty: 26
Rejestracja: 28 lutego 2017, 01:55

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: Citizen Kane » 19 maja 2018, 22:39

Podsumuję to krótko - paranoja!

Awatar użytkownika
Widmo
Zasłużony
Posty: 695
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:04
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: Widmo » 07 lipca 2018, 00:15

[lekki offtop]

Cześć wszystkim! :)

Generalnie bardzo mi przykro jak czytam te wszystkie negatywne komentarze. Większość z osób, która miała wpływ na tłumaczenie, skrypt, modyfikację poświęcała w 100% swój prywatny czas i nigdy nikt z nas nie zarobił nawet złotówki na phpBB. Dla każdego z nas była to pasja i zainteresowanie. Dzisiaj niestety pewnie jak większość mamy swoje lata, pracę rodzinę i nie jesteśmy w stanie się tak poświecić charytatywnie. Jednak do dziś mam przeogromny sentyment do wszystkiego co związane z phpBB!

Niestety nasze życie jak i internet ewoluuje. Już nie tworzy się for internetowych, a po prostu grupy na FB. Zostaliśmy zniszczeni i wyżarci przez jeden portal. Myślę jednak, że wielu z ekipy działającej na Polskim rynku i wpierającej skrypt forów internetowych zagląda tu czasami z sentymentu i wspomina.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym! :)

[/lekki offtop]
Zapraszam na polskie forum ze zbiorami BBCode'ów - Kody, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Nie udzielam pomocy na PW, GG, mail. Wszelkie pytania proszę zadawać na forum.

jarek26
Posty: 5
Rejestracja: 05 września 2010, 15:09

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: jarek26 » 05 sierpnia 2018, 20:15

@Widmo Nie prawda, że FB wyparł fora internetowe. Moim zdaniem jest to zależy od tematyki bo nie do każdej tematyki FB się nadaje. Względem tematu moim zdaniem potrzebny jest autorski styl i system pochwał.

Awatar użytkownika
Cathimira
Posty: 1
Rejestracja: 10 sierpnia 2018, 10:56

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: Cathimira » 10 sierpnia 2018, 11:03

Mi sie jednak wydaje, że fora są mocno w odwrocie wzgledem fb :P A grupy zamkniete wcale nie wykluczaja autorskiego stylu


Awatar użytkownika
Gizmo90
Posty: 3
Rejestracja: 18 sierpnia 2018, 08:26

Re: Czego ci brakuje na tym forum ?

Post autor: Gizmo90 » 18 sierpnia 2018, 08:45

jarek26 pisze:
05 sierpnia 2018, 20:15
@Widmo Nie prawda, że FB wyparł fora internetowe. Moim zdaniem jest to zależy od tematyki bo nie do każdej tematyki FB się nadaje. Względem tematu moim zdaniem potrzebny jest autorski styl i system pochwał.
Tego typu zalety to atut co najwyzej dla internautow starej generacji. Tak naprawde jedyne czego mi brakuje na fb to seksowna wyszkuiwarka postow na grupach, bo obecna jest dziurawa jak sito.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie”