Logowanie przed wejsćiem

Forum przeznaczone dla osób poszukujących modyfikacji do phpBB 3.0.x oraz ich polskich lokalizacji.
marking
Posty: 16
Rejestracja: 04 września 2014, 12:53

Logowanie przed wejsćiem

Post autor: marking » 18 października 2014, 10:33

Witam! :)
Chciałbym zrobić coś na takiej zasadzie:
Po wpisaniu adresu www, pojawi się okno tylko i wyłącznie z logowaniem, nie będzie można przeglądać forum, nawet zobaczyc strony głównej, tylko opcja zaloguj (nick i hasło) oraz zarejestruj się, czy ktoś mógłby coś podpowiedzieć?
Tak wiem, że mogę zrobić tak, zęby adres www przekierowywał na podstronę forum do logowania, ale wtedy użytkownik ma możliwość przejścia na stronę główną bez zalogowania.
Tak wiem też, że mogę zrobić w taki sposób, aby nie widział działów itd, albo nie mógł ich czytać, ale ja chciałbym zrobic tak jak napisałem wyżej.
Serdecznie pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :).

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Logowanie przed wejsćiem

Post autor: Aviator » 18 października 2014, 12:03

Musisz ustawić uprawnienia dla gości i wyłączyć im możliwość widzenia działów.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

marking
Posty: 16
Rejestracja: 04 września 2014, 12:53

Re: Logowanie przed wejsćiem

Post autor: marking » 18 października 2014, 13:15

Ale w tym momencie będzie logowanie wyświetlone? Bo mi się wydaje, że w tym momencie wyświetlona jest pusta strona a i tak muszą kliknąć zaloguj...., a mi chodzi o to żeby było cały czas logowanie, dopóki się nie zaloguje, albo nie zarejestruje.
Jak dam brak dostępu, to nie będą widzieli że istnieje dział, a ja bym chciał zrobić tak, żeby w ogóle nie było przed zalogowaniem widać głównej strony forum.....

Zablokowany

Wróć do „Poszukiwania”