[Reputation System] Gdzie mogę przetestować tę modyfikację?

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
Awatar użytkownika
Pawwwle
Posty: 24
Rejestracja: 27 czerwca 2013, 09:56
Lokalizacja: Warszawa

[Reputation System] Gdzie mogę przetestować tę modyfikację?

Post autor: Pawwwle » 07 października 2015, 21:36

Gdzie mogę przetestować modyfikację Reputation System 0.7.0?

Mam tak dużo zmian wprowadzonych w plikach forum, że straciłem orientację w jaki sposób co działa.
Gdy klikam na "łapkę", aby przyznać komuś punkty reputacji za post, a potem zmienię zdanie i anuluję, to przekierowuje mnie do strony z komunikatem "Wybrany wątek nie istnieje".
Natomiast w przypadku oceniania użytkownika, a potem anulowania, to zamiast pozostać w jego profilu, przekierowuje mnie do memberlist.php, więc też trochę dziwnie. Poza tym, wszystko działa poprawnie.

Jeśli ktoś ma tego moda, to prosiłbym o informację, jak to powinno działać i gdzie przekierowywać. :)
Linkiem do wersji testowej też nie pogardzę. :P

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”