[Aktualizacja 3.0.10>3.0.11] Niezgodności w plikach

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
rudesmen
Posty: 13
Rejestracja: 06 maja 2011, 15:05

[Aktualizacja 3.0.10>3.0.11] Niezgodności w plikach

Post autor: rudesmen » 24 marca 2015, 11:49

Zrobiłem aktualizację forum z kilkoma modami (mchat, Advertisement Management, popup i kilkoma jeszcze których już nie pamiętam) 3.0.10 do 3.0.11 na koniec miałem informację że kilka plików ma konflikty. Mimo tego forum działa, ale wolałbym to skonsultować.

Pierwszy plik w którym zostały zgłoszone konflikty: includes/acp/acp_board.php
BAKUP:

Kod: Zaznacz cały

'require_activation'	=> array('lang' => 'ACC_ACTIVATION',	'validate' => 'int',	'type' => 'custom',
TERAZ:

Kod: Zaznacz cały

'require_activation'	=> array('lang' => 'ACC_ACTIVATION',	'validate' => 'int',	'type' => 'select',
BAKUP: brak tych 2 linijek
TERAZ:

Kod: Zaznacz cały

'max_pass_chars'...
'min_pass_chars'
BAKUP

Kod: Zaznacz cały

function select_acc_activation($value, $key = '')
	{
		global $user, $config;

		$radio_ary = array(USER_ACTIVATION_DISABLE => 'ACC_DISABLE', USER_ACTIVATION_NONE => 'ACC_NONE');
		if ($config['email_enable'])
		{
			$radio_ary += array(USER_ACTIVATION_SELF => 'ACC_USER', USER_ACTIVATION_ADMIN => 'ACC_ADMIN');
		}

		return h_radio('config[require_activation]', $radio_ary, $value, $key);
TERAZ:

Kod: Zaznacz cały

	function select_acc_activation($selected_value, $value)
	{
		global $user, $config;

		$act_ary = array(
		  'ACC_DISABLE' => USER_ACTIVATION_DISABLE,
		  'ACC_NONE' => USER_ACTIVATION_NONE,
		);
		if ($config['email_enable'])
		{
			$act_ary['ACC_USER'] = USER_ACTIVATION_SELF;
			$act_ary['ACC_ADMIN'] = USER_ACTIVATION_ADMIN;
		}
		$act_options = '';

		foreach ($act_ary as $key => $value)
		{
			$selected = ($selected_value == $value) ? ' selected="selected"' : '';
			$act_options .= '<option value="' . $value . '"' . $selected . '>' . $user->lang[$key] . '</option>';
		}

		return $act_options;

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [Aktualizacja 3.0.10>3.0.11] Niezgodności w plikach

Post autor: Aviator » 25 marca 2015, 00:06

Podstawowe pytanie, dlaczego zrobiłeś aktualizacje ze starej wersji do starej wersji?
Instalator nadpisał te pliki z taką informacją ponieważ nie ma tych kodów/zmian w oryginale i mógł usunąć Ci część modyfikacji które sam wprowadziłeś w te pliki.
Na moje oko to jakiś mod zabezpieczający forum przed botami, rejestracją itp.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”