[Prime Post Revisions] Co zostało zmienione?

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
Esquit
Posty: 3
Rejestracja: 25 lutego 2015, 22:10

[Prime Post Revisions] Co zostało zmienione?

Post autor: Esquit » 28 lutego 2015, 14:30

Witam mam problem gdyż sam mod działa dobrze po zainstalowaniu i wyświetla mi starą wersja posta oraz nową, jednak chciałbym aby zaznaczał mi to co zostało zmienione/dodane. Jest to dla mnie niezbędnie z racji iż korzystam również z dicemoda i gdy edytuje posta to nie jestem w stanie porównać czy ktoś nie zmienił też wyniku losowania gdyż jest on w formie bbcoda i w historii edycji postu wyświetla się jako "Invalid dice code".

Dlatego też jeżeli ktoś wie jak zmienić aby wyświetlało mi co dokładnie zostało zmienione lub zna jakąś inną modyfikację która może takie coś pokazywać to proszę o pomoc.

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”