[mChat] Błąd przy instalacji na nowym stylu.

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
Danix7123
Posty: 3
Rejestracja: 05 lutego 2015, 22:58

[mChat] Błąd przy instalacji na nowym stylu.

Post autor: Danix7123 » 13 lutego 2015, 16:30

Witam, mam problem podczas instalowania modyfikacji mChat na forum. Wgrane phpbb 3.0.12, styl dobrany pod tą wersję. Wszystko było ok do momentu, aż nie spróbowałem zainstalować mChat na nowym stylu. mChat był wgywany przez AutoMOD'a i również przez AutoMOD'a próbowałem wgrać mChat na nowy styl. Wyskoczył mi 1 błąd, przez co (zapewne) chat się nie wyświetla.
Nie znalazłem tematu z tym błędem, dlatego postanowiłem założyć nowy.
Z góry dzięki za pomoc.
Załączniki
błąd.png
mChat błąd
(26.41 KiB) Pobrany 15481 razy

Awatar użytkownika
Zyleta
Moderator
Posty: 196
Rejestracja: 03 marca 2014, 15:39

Re: [mChat] Błąd przy instalacji na nowym stylu.

Post autor: Zyleta » 13 lutego 2015, 20:10

Na pewno nie jest to problem, przez który mChat się nie będzie wyświetlał (ta jedna linijka), gdyż jest to tylko i wyłącznie odnośnik do pełnej strony czatu, a sam czat normalnie, bez tego byłby wyświetlany. Albo nie odświeżyłeś komponentów stylu, albo nie wgrałeś plików do folderu stylu (tych od mChatu), a sam ich nie pobiera z prosilvera.

Rozwiązanie:
- wgraj pliki z modyfikacji do Twojego stylu (czyli styles/prosilver/* wgraj zawartość tego do styles/SE_Gamer_Dark)
- odśwież komponenty stylu

Odnośnie tej linijki, jest tak dlatego, że styl ten posiada inny rodzaj nawigacji (inna budowa), stąd nie znajduje takiego kodu. Jeśli chciałbyś mieć u siebie odnośnik, o którym wspominałem, musiałbyś sprawdzić w jaki sposób jest zbudowana nawigacja w tym stylu i odpowiednio wprowadzić Twój kod (tj. np. skopiować jeden z elementów nawigacji i podmienić tylko na odpowiadające im wartości dla mChatu).

Danix7123
Posty: 3
Rejestracja: 05 lutego 2015, 22:58

Re: [mChat] Błąd przy instalacji na nowym stylu.

Post autor: Danix7123 » 14 lutego 2015, 16:31

Znalazłem błąd, coś musiałem źle przenieść, wszystko już działa jak powinno :)
Mimo wszystko, dzięki za odpowiedź :)

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”