[phpBB] Problem po świeżej instalacji phpBB 3

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
feniks01
Posty: 5
Rejestracja: 09 grudnia 2014, 23:46

[phpBB] Problem po świeżej instalacji phpBB 3

Post autor: feniks01 » 12 grudnia 2014, 19:20

Witam,

Otóż jestem po świeżej instalacji phpBB 3.1.2

Wystąpił problem.

W Paneli Admina widnieje komunikat:

Kod: Zaznacz cały

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/version_helper.php on line 262: call_user_func_array() expects parameter 2 to be array, string given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_acp.php on line 132: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_acp.php on line 132: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_acp.php on line 132: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3839)
Czy możecie mi pomóc?

Nic nie robiłem, mój serwer obsługuje wersje PHP: 5.5
Mam typ bazy danych: MySQL(i) 5.5.40

Jedyne co to mój serwer nie obsługuje: allow_url_fopen (jest wyłączone - napisałem do serwerowni w sprawie włączenia)

Nie wiedziałem gdzie napisać temat więc zamieszczam tutaj. W razie czego proszę o przeniesienie.

feniks01
Posty: 5
Rejestracja: 09 grudnia 2014, 23:46

Re: [phpBB] Problem po świeżej instalacji phpBB 3

Post autor: feniks01 » 16 grudnia 2014, 20:09

Dzięki. Już sobie z tym poradziłem. A czy pomożecie mi zainstalować AutoMOD?

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”