[mChat] Wyskakujące krzaczki i problem z uprawnieniami

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
Maras532
Posty: 11
Rejestracja: 19 sierpnia 2014, 14:28

[mChat] Wyskakujące krzaczki i problem z uprawnieniami

Post autor: Maras532 » 08 listopada 2014, 13:33

Otóż zainstalowałem mchata i muszę przyznać, że tym razem udało mi się zainstalować go poprawnie i wygląda jak trzeba. Do wglądu jest (TUTAJ). Natomiast pojawiły mi się teraz dwa inne problemy, które pokrótce opisze.

1) Po zainstalowaniu mChata wyskoczyło krzaczki, co ciekawe występują one tylko w określonych miejscach - w widoku tematu widać normalnie literę ,,ż'' natomiast w widoku ACP i strony głównej występuje taki znak �

2) Gdy próbuję ustawić globalne uprawnienia grupy związane z mchatem to wyskakuje mi taki oto błąd:

Kod: Zaznacz cały

B��d og�lny
SQL ERROR [ mysqli ]

Incorrect string value: '\xBFytkow...' for column 'log_data' at row 1 [1366]

SQL

INSERT INTO phpbb3_log (user_id, log_ip, log_time, log_operation, log_data, log_type) VALUES ('2', '91.222.116.59', 1415449727, 'LOG_ACL_ADD_GROUP_GLOBAL_U_', 'a:1:{i:0;s:51:\"<span class=\"sep\">Zarejestrowani u�ytkownicy</span>\";}', 0)

BACKTRACE

FILE: (not given by php)
LINE: (not given by php)
CALL: msg_handler()

FILE: [ROOT]/includes/db/dbal.php
LINE: 757
CALL: trigger_error()

FILE: [ROOT]/includes/db/mysqli.php
LINE: 189
CALL: dbal->sql_error()

FILE: [ROOT]/includes/functions.php
LINE: 3462
CALL: dbal_mysqli->sql_query()

FILE: [ROOT]/includes/acp/acp_permissions.php
LINE: 925
CALL: add_log()

FILE: [ROOT]/includes/acp/acp_permissions.php
LINE: 739
CALL: acp_permissions->log_action()

FILE: [ROOT]/includes/acp/acp_permissions.php
LINE: 313
CALL: acp_permissions->set_permissions()

FILE: [ROOT]/includes/functions_module.php
LINE: 507
CALL: acp_permissions->main()

FILE: [ROOT]/adm/index.php
LINE: 74
CALL: p_master->load_active()
Proszę o pomoc w naprawie tego uciążliwego problemu.

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”