Pomoc z mapami witryn

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
raqil
Posty: 4
Rejestracja: 27 czerwca 2014, 15:55

Pomoc z mapami witryn

Post autor: raqil » 10 lipca 2014, 12:06

Witam serdecznie. Na początku sorry za mój niski poziom znajomości w tych sprawach, uczę się ;) . Próbuję się zmierzyć z mapami witryn swojego forum. Najpierw zrobiłem mapę jakimś generatorem który stworzył mi plik sitemap1.xml i go wrzuciłem w narzędziach dla webmasterów w google. Następnie wyczytałem o phpBB3 Sitemap 1.1.1. Ściągnąłem, wrzuciłem do roota wszystko, ale po wrzuceniu na google pliku http://www.samnaprawiam.cba.pl/sitemap.php wyświetla mi błędyprzy nim - "Twoja mapa witryny nie jest w obsługiwanym formacie. Upewnij się, że spełnia nasze wskazówki dotyczące map witryn i prześlij ponownie."
Bez tytułu.jpg
(81.87 KiB) Pobrany 3735 razy
Bardzo proszę powiedzcie co tu jest nie tak?

Pozdrawiam

raqil
Posty: 4
Rejestracja: 27 czerwca 2014, 15:55

Re: Pomoc z mapami witryn

Post autor: raqil » 29 lipca 2014, 14:22

ktoś coś podpowie?

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”