[Chat 0.2.1a] Niewidoczny

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
Pasterz
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwietnia 2014, 12:32

[Chat 0.2.1a] Niewidoczny

Post autor: Pasterz » 02 kwietnia 2014, 12:42

Witam otóż nigdy nie miałem problemów z tym oto modem jakim jest chat 0.2.1a, aż do czasu aktualizacji silnika forum w wersji 3.0.12.

Wszystkie kroki podane w plikach install.xml oraz prosilver.xml wykonałem z należyta starannością i jestem pewny że wszystko jest dobrze zamieszczone, ponieważ robię to już nie 1 raz.

Pliki z folderu root również zostały wysłane do właściwych folderów, po zakończeniu prac wstępnych, wykonałem instalacje poprzez przesłanie katalogu /install. Wszystko zakończyło sie Powodzeniem, było widać napisy OK w kolorze zielonym itp...

Uprawnienia chatu zostały nadane dla wszystkich możliwych grup jakie posiada moje forum, styl prosilver oraz mój aktualny dość dogłębnie zmodyfikowany styl artodia_black również.

A Chatu jak nie było tak nie ma, dodam że na prosilverze jest, nie widać go tylko w stylu artodia_black.

Czy znacie może przyczynę problemu ? Bardzo zależy mi na owym chacie, bo jest prosty, stabilny i ładny.

Dla lepszej analizy podam link do owego forum: http://www.rinv.eu/forum

Pasterz
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwietnia 2014, 12:32

Re: [Chat 0.2.1a] Niewidoczny

Post autor: Pasterz » 02 kwietnia 2014, 18:29

Zainstalowałem starszą wersje 3.0.11 i też taki sam problem ;-/

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: [Chat 0.2.1a] Niewidoczny

Post autor: jaroslw » 02 kwietnia 2014, 19:36

Instalowałeś ręcznie czy przez AutoMOD-a? Skoro na prosilver się wyświetla, wygląda to na klasyczny problem niezainstalowania modyfikacji na innym stylu niż prosilver/subsilver2.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Pasterz
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwietnia 2014, 12:32

Re: [Chat 0.2.1a] Niewidoczny

Post autor: Pasterz » 02 kwietnia 2014, 20:44

Instalowałem ręcznie, gdy zainstaluje to w artodi_black to czat sie pokazuję, lecz jego wygląd jest trochę niedopracowany inny, niż orginalny.

Np. Nie ma paska tego u góry, wogóle nie ma zastosowanych odstępów itp...

Zawsze wystarczyło zainstalować styl w pro_silver, a następnie domyślny szablon sam czerpał z niego zawartości.

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [Chat 0.2.1a] Niewidoczny

Post autor: Aviator » 02 kwietnia 2014, 21:32

To już problem jest taki, że musisz go dostosować pod swój styl.
Tak na marginesie my tego Twojego czata nie widzimy, więc potrzebne jest konto testowe lub uprawnienia dla gości do pisania na czacie.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Pasterz
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwietnia 2014, 12:32

Re: [Chat 0.2.1a] Niewidoczny

Post autor: Pasterz » 02 kwietnia 2014, 21:38

ok zaraz takie zrobie

Zrobiłem konto:

Login: Test
Hasło: tester

Adres http://www.rinv.eu/forum


Może wam się uda poszukać sposób, aby przywrócić wygląd chatu do stanu rzeczywistego.

Pasterz
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwietnia 2014, 12:32

Re: [Chat 0.2.1a] Niewidoczny

Post autor: Pasterz » 03 kwietnia 2014, 07:00

Dobra widocznie innej opcji nie było, musiałem sam zmodyfikowac chat pod swoj domyślny styl.

Juz wszystko zrobiłem, dziękuje za zainteresowanie.

Pozdrawiam


//EDIT Prosze jeszcze nie zamykać, chciałbym się jeszcze dowiedzieć gdzie znajdę ustawienia uprawnień Administracyjnych, abym mógł usuwać czyjeś wiadomości.


//EDIT x2 Dobra z tym też sobie poradziłem, wystarczyło zmienic uprawnienia Moderacyjne.

Temat do zamknięcia.

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”