Błąd z Mchat (PHPBB3.0.12)

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
szymat
Posty: 2
Rejestracja: 16 lutego 2014, 15:44

Błąd z Mchat (PHPBB3.0.12)

Post autor: szymat » 16 lutego 2014, 15:49

Witam,

Zainstalowałem Mchat (działa sprawnie) i mam mały problem z dodawaniem postów. Otóż przy dodawaniu postów lub zakładaniu tematów mam blank page:

Kod: Zaznacz cały

<html>
<head>
</head>
<body>
</body>
</html>
I całą czystą stronę.
Post nie jest dodawany, przynajmniej go nie widać. Dodałem Mchat zgodnie z instrukcją, oraz używam stylu: Oxygen.
Prosiłbym o pomoc, oraz jak trzeba jakiś plik pokazać to pisać.

P.S. próbowałem dać plik posting.php na "świeżo" ale nic nie dało.
P.S.2 Proszę o niezbesztanie mnie za złe umieszczenie tematu, gdyż nie za bardzo wiem gdzie indziej mogło to wejść. Plus proszę nie pisać, żeby szukał w google, bo szukałem i nie znalazłem nic na mój problem (czyściłem cache etc)
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Bielu
Zasłużony
Posty: 512
Rejestracja: 17 marca 2011, 07:49
Kontakt:

Re: Błąd z Mchat (PHPBB3.0.12)

Post autor: Bielu » 16 lutego 2014, 18:59

przeniosłem, podeślij nam w paczce zip w załączniku modyfikowane pliki
Uwaga! pomoc poza forum jest odpłatna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomogłem? Podziękuj, dając like: https://www.facebook.com/webdeveloperbielu
=====================
Kodowanie styli, modowanie phpbb3 oraz innych skryptów: Webdeveloper Bielu

szymat
Posty: 2
Rejestracja: 16 lutego 2014, 15:44

Re: Błąd z Mchat (PHPBB3.0.12)

Post autor: szymat » 16 lutego 2014, 19:20

Wiec, rozwiązałem.

Problem był z mchatem, jednakże kłócił się z moim pluginem do DropBoxa. Można zamknąć temat. :)

Rozwiązaniem były headery <- wyświetlał mi się błąd z dropboxa. Dodałem Try catch oraz file_get_contents i śmiga c:

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”