[AutoGroups] Nie przydziela

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
^Krzysiek
Posty: 25
Rejestracja: 13 czerwca 2011, 10:55

[AutoGroups] Nie przydziela

Post autor: ^Krzysiek » 22 sierpnia 2011, 00:07

Nazwa modyfikacji:AutoGroups MOD
Wersja modyfikacji: 1.0.2
Wersja używanego phpBB: 3.0.9
Zainstalowane style: we_clearblue
Opis problemu:

Witam. Zainstalowałem tego moda. Problem polega na tym, że ustawiam od ilu postów, warnów itp. ma przydzielać. Sęk w tym, że nie przydziela.. A jak już przydzieli to nie tych których powinno.

Chodzi o to, że zrobiłem grupę "Ostrzeżeni". Mięli trafiać tu wszyscy, którzy dostaną powyżej 3 warnów. Dałem 3 warny testowemu kontu - nie trafiło do tej grupy. Trafili za to inny użytkownicy, którzy mięli m.in. 0 ostrzeżeń.

Czy ten mod w ogóle działa poprawnie na 3.0.9? Wygląda jakby był niestabilny..


Może ktoś polecić jakiś zamiennik tego modu? Albo wyjaśnić i pomóc dojść z nim do ładu?

Awatar użytkownika
daroPL
Zasłużony
Posty: 4564
Rejestracja: 24 czerwca 2005, 13:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [AutoGroups] Nie przydziela

Post autor: daroPL » 22 sierpnia 2011, 10:49

Z tego co wyczytałem to mod faktycznie nie działa dla phpBB >= 3.0.8. Zamiennika żadnego niestety nie kojarzę.

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”