Full Quick Reply Editor - problem

Pomoc w przypadku kłopotów z modyfikacjami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy modyfikacji, której dotyczy problem. Dla modyfikacji phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
pu5z3k
Posty: 7
Rejestracja: 30 grudnia 2010, 09:52

Full Quick Reply Editor - problem

Post autor: pu5z3k » 30 grudnia 2010, 09:56

Witam.
Od niedawna jestem administratorem forum, php mnie szczerze przeraża trochę. Styl jaki mam na stronie to CA_black, wczoraj próbowalem wprowadzić modyfikacje lecz po zainstalowaniu jej wysypała mi się możliwość rejestracji na forum i zniknął przycisk szybkiej odpowiedzi.

Tak jeszcze dla pewności, jeżeli nie używam podstawowych stylów to edytuje pliki w stylu z którego korzystam tak ?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
@Marcin
Zasłużony
Posty: 1635
Rejestracja: 08 lutego 2009, 21:27
Lokalizacja: Nowa Ruda (PL) / Milton Keynes (UK)
Kontakt:

Re: Full Quick Reply Editor - problem

Post autor: @Marcin » 30 grudnia 2010, 11:38

co to była za modyfikacja? po zainstalowaniu moda wyczyściłeś cache?
Wsparcie phpBB PL !!

pu5z3k
Posty: 7
Rejestracja: 30 grudnia 2010, 09:52

Re: Full Quick Reply Editor - problem

Post autor: pu5z3k » 30 grudnia 2010, 12:49

http://www.phpbb.pl/mod/full_quick_reply_editor/
ta modyfikacja, zainstalowanie jej niestety zakończyło się porażką ;)

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Full Quick Reply Editor - problem

Post autor: jaroslw » 30 grudnia 2010, 13:07

pu5z3k pisze:Tak jeszcze dla pewności, jeżeli nie używam podstawowych stylów to edytuje pliki w stylu z którego korzystam tak ?
Tak. W przypadku Twojego stylu wybierasz instrukcje dla prosilver.

Spróbuj zainstalować modyfikację AutoMOD-em. Mało też prawdopodobne by modyfikacja popsuła rejestrację, nie przypominam sobie by zmieniane było coś w pobliżu kodu za nią odpowiedzialnego. Odświeżyłeś komponenty stylu po instalacji?
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”