Zniknęły ramki i przycisk.

Dyskusje na temat modyfikowania i tworzenia stylów do phpBB 3.0.x oraz spraw związanych z szablonami, motywami i zestawami obrazków.
Wiciuu
Posty: 5
Rejestracja: 02 stycznia 2016, 15:02

Zniknęły ramki i przycisk.

Post autor: Wiciuu » 26 listopada 2016, 18:00

Witam!
Przychodzę z "drobnym" problemem strony, myślę że, graficzno-technicznej. Z jakiegoś powodu na forum zniknęły mi ramki otaczające listę tematów.
Styl to PBWoW2.
Wygląda to tak: http://everold.cba.pl/viewforum.php?f=89
A powinno tak: https://scr.hu/myjZJz
Stało się to w sumie nagle i nie mam pojęcia czemu. Nikt nie grzebał w plikach graficznych, wszystkie są na swoim miejscu. Jedyne zmiany jakie były wprowadzane, to dodany ficzer, który zmienia obrazek tła każdego działu.
Z góry dziękuję za pomoc, jak o czymś zapomniałem to przepraszam, choć myślę że to wszystkie istotne informacje.

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Zniknęły ramki i przycisk.

Post autor: Aviator » 26 listopada 2016, 21:04

Link do forum ze stylem artodii.
Skoro była dodawana modyfikacja zmieniająca tło działów to było grzebane w plikach i tu pewnie leży błąd w instalacji.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Wiciuu
Posty: 5
Rejestracja: 02 stycznia 2016, 15:02

Re: Zniknęły ramki i przycisk.

Post autor: Wiciuu » 26 listopada 2016, 21:27

Styl w oryginale wygląda tak, jeśli o to chodzi: http://www.phpbb3styles.info/index.php?style=845&PBWoW2
Nie nie, źle się zrozumieliśmy. Nie była instalowana żadna modyfikacja, a jedynie przerabiane parę plików, które nie mają żadnego powiązania z ramkami, ani wyświetlanymi obrazkami w stylu "Nowy wątek". :)

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Zniknęły ramki i przycisk.

Post autor: Aviator » 26 listopada 2016, 21:38

Zrób sobie kopie plików stylu które edytowałes podczas tych zmian wgraj czyste z nowej paczki tego stylu odśwież szablony stylu i będę pewny na 100% że tu nie leży błąd.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Wiciuu
Posty: 5
Rejestracja: 02 stycznia 2016, 15:02

Re: Zniknęły ramki i przycisk.

Post autor: Wiciuu » 26 listopada 2016, 21:51

Problem jest taki, że niezbyt pamiętam jaki to był plik, bo sprawa była robiona już dawno. Jednak mogę zapewnić w 100%, że nie jest to wina tego skryptu, bo to jedynie instrukcja warunkowa, która zmieniała tło forum w zależności od działu, w jakim się znajdował użytkownik. Techniczny forum sprawdzał to już wcześniej, całkowicie wywalając ten kod. Jak tak teraz o tym myślę, to ten problem był jeszcze przed tym, tylko w oko się to rzuciło dopiero po dodaniu tej instrukcji.

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Zniknęły ramki i przycisk.

Post autor: Aviator » 26 listopada 2016, 22:12

Ja czerpiąc to z mojej wiedzy mogę zapewnić że jest to wina stylu nie skryptu. Pobieramy styl wcześniej robiąc kopie i podmieniamy całość skoro nie pamiętamy ja mogę podpowiedzieć aby zacząć od pliku viewforum_body.html i viewtopic_body.html po zamianie nie zapomnij odświeżyć szablonów stylu w PA
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Wiciuu
Posty: 5
Rejestracja: 02 stycznia 2016, 15:02

Re: Zniknęły ramki i przycisk.

Post autor: Wiciuu » 27 listopada 2016, 09:01

Wielkie dzięki, Aviatorze! Problem leżał w pliku vievforum_body.html
Temat do zamknięcia, jeszcze raz dziękuję. :)

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”