spam

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.0.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
Nagus07
Posty: 17
Rejestracja: 21 maja 2015, 15:32
Kontakt:

spam

Post autor: Nagus07 » 08 lipca 2016, 17:28

Witam. Od dłuższego czasu userzy rejestrują się po to by w profilu dać reklamę (podpis). Zrobiłem ograniczenie ze po 5 postach można dać podpis ze stroną. Teraz zaś wyczuli że w profilu można napisać stronę obojętnie w jakim polu. W jaki sposób przyhamować to działanie?

Nagus07
Posty: 17
Rejestracja: 21 maja 2015, 15:32
Kontakt:

Re: spam

Post autor: Nagus07 » 14 lipca 2016, 14:17

Ludzie się rejestrują i wpisują tylko stronę WWW w profilu jako reklama. Czy jest możliwość usunięcia tej opcji bądź www dostępne od 5 postów jak to mam przy podpisach?

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: spam

Post autor: Aviator » 26 lipca 2016, 21:48

Nagus, szukam cały czas dla ciebie rozwiązania nie czuj się osamotniony, bo wszystkich atakują nas spamerzy seo.
Jeśli masz forum z mało przybywajacymi postami możesz włączyć akceptację postów i drogą intuicji i wiedzy od razu ich usuwać.
Łatwo ich wyłapać, ja się nie rozpisuje publicznie jak ich wylapuje bo mogą z tego czerpać wiedzę, ale na pewno osobnik który rejestruje się tylko po to by napisać post typy "też mam ten sam problem" i ustawia odrazu link do strony i wiele innych cudów to jest spamer, albo nawet niby piesze post w tematyce to taki gość wróci, aby umieścić po jakimś czasie link on tylko usypia naszą czujność.

Jeżeli chcesz usunąć dane wpisy w profilu podaj jaki masz styl, a to usunimy,a resztę będziesz dodawał ręcznie za prośbą użytkowników zaufanych, niestety.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie”