Uwagi na stronie głównej forum

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.0.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
alter3
Posty: 13
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 14:46

Uwagi na stronie głównej forum

Post autor: alter3 » 15 lutego 2012, 13:13

Mam forum stworzone na bazie phpbb3. Chciałbym na stronie głównej forum, przed zalogowaniem sie, móc sygnalizować uwagi dotyczące forum, np. o zmianach w regulaminie forum, planach serwisowego wyłączenia forum itd. Chciałbym umieścić te uwagi po lewej stronie belki, na której po po prawej stronie jest "FAQ", Zarejestruj się", "Zaloguj się", z jednoczesnym wyświetleniem ich czerwoną czcionką. Po zalogowaniu się, w tym miejscu belki pojawia sie "Moje konto" i "Moje posty". Czy jest to możliwe ?

glizda
Zasłużony
Posty: 304
Rejestracja: 18 czerwca 2010, 20:38

Re: Uwagi na stronie głównej forum

Post autor: glizda » 18 lutego 2012, 21:51

Rozumiem, że po zalogowaniu się ta informacja ma zniknąć?
Powrót do phpBB3! Przepraszam za nieobecność!
Zapoznawanie się z nową wersją skryptu...

alter3
Posty: 13
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 14:46

Re: Uwagi na stronie głównej forum

Post autor: alter3 » 19 lutego 2012, 18:48

Tak. Po zalogowaniu ona ma zniknąć.

pisii35
Posty: 17
Rejestracja: 17 stycznia 2012, 17:42

Re: Uwagi na stronie głównej forum

Post autor: pisii35 » 21 lutego 2012, 21:55

mhh dziwne to troszkę, ale nie mam pomysłu jak Ci pomóc...

alter3
Posty: 13
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 14:46

Re: Uwagi na stronie głównej forum

Post autor: alter3 » 17 marca 2012, 18:15

Po analizach stwierdziłem, że moje oczekiwania może spełnić pasek, na którym w oryginale figuruje informacja "NO FORUMS" a po zastosowaniu języka polskiego "Na tej witrynie nie ma forów". Zamiast tego tłumaczenia możana wprowadzić poprzez zmiany w language -> pl -> common.php każde inne np "UWAGA ! .....". Tylko teraz pozostaje kwestia wprowadzenia czerwonego koloru. Wydaje mi się, że taka zmiana jest możliwa tylko nie bardzo wiem w którym miejscu.

Zablokowany

Wróć do „Użytkowanie”