Chyba zepsułem forum:/

Tutaj udzielane jest wsparcie przy problemach związanych z instalacją, konwersją, aktualizacją oraz użytkowaniem phpBB 2.0.x.
geohound
Posty: 3
Rejestracja: 28 października 2006, 15:48

Chyba zepsułem forum:/

Post autor: geohound » 15 listopada 2008, 12:05

A wiec powiem tak: mialem problem z 'mailer.php' - poczytalem na forum i pisalo zeby wlaczyc w paneu admina SMTP i ustawic tam login i hasło. Dodatkowo zauwazylem ze prv.pl korzysta z portu 21 a ja mialem w forum ustawiony 80 wiec poprawilem go na 21. Gdy chcialem ponownie wejsc na panel administratora juz mialem tylko biala strone i boje sie ze cos rozwalilem :/ Nie wiem jak to teraz naprawic zeby sie dostac do panelu. Pomozcie prosze.

PS: nie mozna tez sie normalnie logowac bo tez wywala pusta strone:/ Jedyna mozliwosc to przy logowaniu zaznaczyc 'loguj mnie automatycznie' i jeszcze raz wejsc na strone forum... Blagam o pomoc bo to forum mojego roku ze studiow.

shunkiano
Posty: 126
Rejestracja: 17 czerwca 2008, 07:47
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Chyba zepsułem forum:/

Post autor: shunkiano » 15 listopada 2008, 19:54

Wyczyść folder cache, jeśli to nie pomoże to ustaw z powrotem na 80 port i wtedy wyczyść

Mówiąc folder Cache mam na myśli folder na FTP

geohound
Posty: 3
Rejestracja: 28 października 2006, 15:48

Re: Chyba zepsułem forum:/

Post autor: geohound » 15 listopada 2008, 23:30

Tylko ze nie mam jak ustawic tego portu bo nie moge sie dostac na panel :/ ale sprobuje przeczyscic cache jak mowisz.

EDIT: Jak mam wyczyscic folder CACHE skoro tam mam tylko plik index?

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Chyba zepsułem forum:/

Post autor: jaroslw » 16 listopada 2008, 09:39

Najprawdopodobniej trzeba będzie przywrócić port na 80. Port 80 odpowiada za HTTP, a 21 za FTP. Wejdź do phpMyAdmina i wykonaj takie zapytanie SQL:

Kod: Zaznacz cały

UPDATE phpbb_config SET config_value = 80 WHERE config_name = 'server_port';
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

geohound
Posty: 3
Rejestracja: 28 października 2006, 15:48

Re: Chyba zepsułem forum:/

Post autor: geohound » 18 listopada 2008, 18:56

Czy nie da sie jakos ominac uzywania tego myphpadmina? :/ Nie potrafie go zainstalowac na servie prv.pl i ogolnie nie znam sie za bardzo na skryptach php, sql'ach itp...

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Chyba zepsułem forum:/

Post autor: jaroslw » 18 listopada 2008, 20:19

To jest najwygodniejszy sposób. Zapoznaj się z artykułem Jak wykonać zapytania SQL?. Na serwerze nie zainstalujesz phpMyAdmina. Tym zajmuje się administracja serwera. Tak przy okazji to na prv.pl chyba nie ma baz danych...
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”