Panel boczny oraz rangi na forum wygląd for

Pomoc i dyskusje na temat stylów do phpBB 3.3.x. Baza dodatków, tłumaczeń oraz stylów stworzonych przez użytkowników forum.
Awatar użytkownika
rav
Posty: 7
Rejestracja: 24 listopada 2022, 01:35

Panel boczny oraz rangi na forum wygląd for

Post autor: rav » 24 listopada 2022, 01:49

Cześć kombinuje troszkę przy szablonie i moje pytanie brzmi czy jest możliwość dodania do panelu bocznego forum czegoś takiego jak "Ostatnie posty" oraz "Najlepsze posty"
dodałem do forum rangi graficzne ale mam oprócz nich nazwy rang czy da się jakoś skasować wyświetlanie tych nazw? aby zostały same rangi graficzne?
a po prostu chciałbym aby zamiast nazwy wyświetlała się "przerwa"

oraz czy da się zmienić wygląd "for" dla podglądu wszystkiego dodałem grafikę pomocniczą

Obrazek

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Panel boczny oraz rangi na forum wygląd for

Post autor: vader » 24 listopada 2022, 09:24

Cześć,

1. jest rozszerzenie, które powinno spełnić Twoje potrzeby w kontekście postów https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... _topics_2/
2. trzeba edytować pliki forum i po wszystkim usunąć cache/bufor https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=2410196
3. jeśli dobrze rozumiem, co chcesz osiągnąć, to wejdź w ACP -> Fora -> edytuj forum, które chcesz i masz tam Opis, gdzie możesz wpisać dowolny tekst.

Awatar użytkownika
rav
Posty: 7
Rejestracja: 24 listopada 2022, 01:35

Re: Panel boczny oraz rangi na forum wygląd for

Post autor: rav » 24 listopada 2022, 22:48

Jeśli chodzi o 3 to nie chce dodać opisu tylko tak jak u mnie jest po prawej stronie:
Re: Lorem ipsum dol sit amet
autor: "tutaj avatar" test
to chce osiągnąć to co na obrazku niżej że avatar jest po lewej później jest nazwa poniżej autor i data

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Panel boczny oraz rangi na forum wygląd for

Post autor: vader » 25 listopada 2022, 08:53

Sprawdzałeś na stronie ze stylem?

Awatar użytkownika
rav
Posty: 7
Rejestracja: 24 listopada 2022, 01:35

Re: Panel boczny oraz rangi na forum wygląd for

Post autor: rav » 25 listopada 2022, 09:21

vader pisze:
25 listopada 2022, 08:53
Sprawdzałeś na stronie ze stylem?
Sprawdzałem ale nic nie znalazłem właśnie w tym problem
Oraz zainstalowałem to rozszerzenie z tymi postami ale jakkolwiek bym nie ustawiał to nie da się go wstawić w panel boczny stylu

Awatar użytkownika
rav
Posty: 7
Rejestracja: 24 listopada 2022, 01:35

Re: Panel boczny oraz rangi na forum wygląd for

Post autor: rav » 26 listopada 2022, 01:17

Odnośnie skasowania "podpisu" rangi czy mógłbyś mi w tym pomóc?
ponieważ kasując jedno albo drugie wywala strone z błędem 500 jak się nie mylę tym od serwera... i jak wgrywam oryginalny plik to wszystko wraca do normy :/
Poniżej mój kod.
<dl class="postprofile" id="profile{postrow.POST_ID}"<!-- IF postrow.S_POST_HIDDEN --> style="display: none;"<!-- ENDIF -->>
<dt class="<!-- IF postrow.RANK_TITLE or postrow.RANK_IMG -->has-profile-rank<!-- ELSE -->no-profile-rank<!-- ENDIF --> <!-- IF postrow.POSTER_AVATAR -->has-avatar<!-- ELSE -->no-avatar<!-- ENDIF -->">
<div class="avatar-container">
<!-- EVENT viewtopic_body_avatar_before -->
<!-- IF postrow.POSTER_AVATAR -->
<!-- IF postrow.U_POST_AUTHOR --><a href="{postrow.U_POST_AUTHOR}" class="avatar">{postrow.POSTER_AVATAR}</a><!-- ELSE --><span class="avatar">{postrow.POSTER_AVATAR}</span><!-- ENDIF -->
<!-- ENDIF -->
<!-- EVENT viewtopic_body_avatar_after -->
</div>
<!-- EVENT viewtopic_body_post_author_before -->
<!-- IF not postrow.U_POST_AUTHOR --><strong>{postrow.POST_AUTHOR_FULL}</strong><!-- ELSE -->{postrow.POST_AUTHOR_FULL}<!-- ENDIF -->
<!-- IF postrow.S_ONLINE and not postrow.S_POST_HIDDEN --> <i class="icon fa-circle online_indicator tooltip" title="{L_ONLINE}"></i><!-- ENDIF -->
<!-- EVENT viewtopic_body_post_author_after -->
</dt>


<!-- EVENT viewtopic_body_postrow_rank_before -->
<!-- IF postrow.RANK_TITLE or postrow.RANK_IMG --><dd class="profile-rank">{postrow.RANK_TITLE}<!-- IF postrow.RANK_TITLE and postrow.RANK_IMG --><br /><!-- ENDIF -->{postrow.RANK_IMG}</dd><!-- ENDIF -->
<!-- EVENT viewtopic_body_postrow_rank_after -->

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Panel boczny oraz rangi na forum wygląd for

Post autor: vader » 28 listopada 2022, 11:26

Mogę się mylić, ale spróbuj wrzucić te zmianiy

Kod: Zaznacz cały

<dl class="postprofile" id="profile{postrow.POST_ID}"<!-- IF postrow.S_POST_HIDDEN --> style="display: none;"<!-- ENDIF -->>
<dt class="<!-- ENDIF --> <!-- IF postrow.POSTER_AVATAR -->has-avatar<!-- ELSE -->no-avatar<!-- ENDIF -->">
<div class="avatar-container">
<!-- EVENT viewtopic_body_avatar_before -->
<!-- IF postrow.POSTER_AVATAR -->
<!-- IF postrow.U_POST_AUTHOR --><a href="{postrow.U_POST_AUTHOR}" class="avatar">{postrow.POSTER_AVATAR}</a><!-- ELSE --><span class="avatar">{postrow.POSTER_AVATAR}</span><!-- ENDIF -->
<!-- ENDIF -->
<!-- EVENT viewtopic_body_avatar_after -->
</div>
<!-- EVENT viewtopic_body_post_author_before -->
<!-- IF not postrow.U_POST_AUTHOR --><strong>{postrow.POST_AUTHOR_FULL}</strong><!-- ELSE -->{postrow.POST_AUTHOR_FULL}<!-- ENDIF -->
<!-- IF postrow.S_ONLINE and not postrow.S_POST_HIDDEN --> <i class="icon fa-circle online_indicator tooltip" title="{L_ONLINE}"></i><!-- ENDIF -->
<!-- EVENT viewtopic_body_post_author_after -->
</dt>


<!-- EVENT viewtopic_body_postrow_rank_before -->
<!-- IF postrow.RANK_TITLE or postrow.RANK_IMG --><dd class="profile-rank"><!-- IF postrow.RANK_TITLE and postrow.RANK_IMG --><br /><!-- ENDIF -->{postrow.RANK_IMG}</dd><!-- ENDIF -->
<!-- EVENT viewtopic_body_postrow_rank_after -->

Awatar użytkownika
rav
Posty: 7
Rejestracja: 24 listopada 2022, 01:35

Re: Panel boczny oraz rangi na forum wygląd for

Post autor: rav » 28 listopada 2022, 14:58

Czy byłaby możliwość zmiany odpowiedzi na forum na coś takiego?
https://i.imgur.com/Rst4afx.png - niestety odnośnik ponieważ obrazek jest za duży.

Awatar użytkownika
rav
Posty: 7
Rejestracja: 24 listopada 2022, 01:35

Re: Panel boczny oraz rangi na forum wygląd for

Post autor: rav » 28 listopada 2022, 15:08

i podmieniłem to co mi dałeś u góry to niestety nie działa wywala błąd 500

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Panel boczny oraz rangi na forum wygląd for

Post autor: vader » 28 listopada 2022, 16:32

rav pisze:
28 listopada 2022, 14:58
Czy byłaby możliwość zmiany odpowiedzi na forum na coś takiego?
https://i.imgur.com/Rst4afx.png - niestety odnośnik ponieważ obrazek jest za duży.
chyba trzebaby zainstalować rozszerzenie do tego, aby szybka odpowiedź miała BBCodes etc. Zobacz to https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... uickreply/
rav pisze:
28 listopada 2022, 15:08
i podmieniłem to co mi dałeś u góry to niestety nie działa wywala błąd 500
Zobacz zatem to

Kod: Zaznacz cały

<dl class="postprofile" id="profile{postrow.POST_ID}"<!-- IF postrow.S_POST_HIDDEN --> style="display: none;"<!-- ENDIF -->>
<dt class="<!-- IF postrow.RANK_TITLE or postrow.RANK_IMG -->has-profile-rank<!-- ELSE -->no-profile-rank<!-- ENDIF --> <!-- IF postrow.POSTER_AVATAR -->has-avatar<!-- ELSE -->no-avatar<!-- ENDIF -->">
<div class="avatar-container">
<!-- EVENT viewtopic_body_avatar_before -->
<!-- IF postrow.POSTER_AVATAR -->
<!-- IF postrow.U_POST_AUTHOR --><a href="{postrow.U_POST_AUTHOR}" class="avatar">{postrow.POSTER_AVATAR}</a><!-- ELSE --><span class="avatar">{postrow.POSTER_AVATAR}</span><!-- ENDIF -->
<!-- ENDIF -->
<!-- EVENT viewtopic_body_avatar_after -->
</div>
<!-- EVENT viewtopic_body_post_author_before -->
<!-- IF not postrow.U_POST_AUTHOR --><strong>{postrow.POST_AUTHOR_FULL}</strong><!-- ELSE -->{postrow.POST_AUTHOR_FULL}<!-- ENDIF -->
<!-- IF postrow.S_ONLINE and not postrow.S_POST_HIDDEN --> <i class="icon fa-circle online_indicator tooltip" title="{L_ONLINE}"></i><!-- ENDIF -->
<!-- EVENT viewtopic_body_post_author_after -->
</dt>


<!-- EVENT viewtopic_body_postrow_rank_before -->
<!-- IF postrow.RANK_TITLE or postrow.RANK_IMG --><dd class="profile-rank"><!-- IF postrow.RANK_TITLE and postrow.RANK_IMG --><!-- ENDIF -->{postrow.RANK_IMG}</dd><!-- ENDIF -->
<!-- EVENT viewtopic_body_postrow_rank_after -->

Awatar użytkownika
rav
Posty: 7
Rejestracja: 24 listopada 2022, 01:35

Re: Panel boczny oraz rangi na forum wygląd for

Post autor: rav » 25 lutego 2023, 13:11

Hejka wracam po krótkiej przerwie :) czy jesteś w stanie mi z tym pomóc? raz to już naprawiłem lecz nie pamiętam za bardzo jak :(
Kod w spoilerze
► Pokaż Spoiler

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”