Javascript w bbcode

Pomoc w przypadku kłopotów z rozszerzeniami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Zanzazaar
Posty: 6
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 23:08

Javascript w bbcode

Post autor: Zanzazaar » 17 maja 2021, 20:52

Witam, potrzebny mi bbcode sumujący zawartość pól w html input wprowadzanych innym bbcode.

Kod: Zaznacz cały

[BANK typ={SIMPLETEXT}]{TEXT}[/BANK]

Kod: Zaznacz cały

		<div class="bbhead">Zdobyte: <input id="sumaprzychody" class="sumaprzychody" disabled="disabled"></input> Wydane: Pozostałe:</div>
		<div class="bbramkaprzychody">{TEXT}</div>
		
<script>

var iSum = 0;
        $('#bbramkaprzychody input').each( function() {
           iSum = iSum + parseFloat($(this).val());
        });

       document.getElementById("sumaprzychody").setAttribute("value", iSum);
</script>

Kod jaki wprowadzam wewnątrz powyższego to

Kod: Zaznacz cały

[WB={NUMBER} url={URL?}]{TEXT}[/WB]

Kod: Zaznacz cały

<xsl:choose>
	<xsl:when test="@url">
		<div class="bbrow bankrow">
			<div class="bbtitle"><input class="inputcash" disabled="" value="{NUMBER}"></input></div>
			<div class="bbcontent"><a href="{URL}">{TEXT}</a></div>
		</div>
	</xsl:when>

	<xsl:otherwise>
		<div class="bbrow bankrow">
			<div class="bbtitle"><input class="inputcash" disabled="" value="{NUMBER}"></input></div>
			<div class="bbcontent">{TEXT}</div>
		</div>	
	</xsl:otherwise>
</xsl:choose>
JS powinien zliczyć mi każdy wpis wykonany za pomocą drugiego bbcode. Na pewno działa część wstawiająca wartość bo jak usuwam kod na zliczanie i podstawiam stałą zmienną to ją wstawia tam gdzie trzeba. Sam kod na zliczanie powinien działać, normalnie w HTML mi działa, dopiero po wstawieniu w bbcode cały JS mi wysiada (nawet jeśli wstawiam stałą zmienną sama obecność kodu na zliczanie wszystko mi psuje). Czy ktoś wie co można na to zaradzić? Na starym phpbb3.0 było możliwe zastosowanie JS zliczającego zawartość pól input.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”