Phpbb 3.3.2 nie wysyła e-mail

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.3.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
Piękny Ronald
Posty: 17
Rejestracja: 12 lutego 2021, 10:52
Kontakt:

Re: Phpbb 3.3.2 nie wysyła e-mail

Post autor: Piękny Ronald » 14 lutego 2021, 10:21

Wyczyściłem sesje/ bufor/dzienniki i zmieniłem adres e-mail w ACP > Użytkownicy i grupy > Zarządzanie użytkownikami na inny niż w ACP > Ustawienia e-maili jak w załączniku.
Teraz nie ma żadnych błędów, forum wysyła maila testowego na adres podany w profilu Administratora (u mnie jest tylko jeden admin, nie wiem czy jak by było ich więcej też by ją dostali).
Od frontu z innego konta (zarejestrowany użytkownik) wysłałem wiadomość przez "kontakt z mami" ( ta koperta w stopce), doszła, na adres podany w ACP > Ustawienia e-maili
Zarejestrowałem nowego użytkownika, e-mail aktywacyjny doszedł z konta podanego w ACP > Ustawienia e-maili
Z frontu, jako Administrator wysłałem wiadomość e-mail do użytkownika. Doszła, z adresu podanego w moim profilu.

Wygląda, że wszystko gra. Nie wiem czy to mogło mieć wpływ na wcześniejsze problemy, ale od kilku dni ct8 non stop wywala mi błędy 502.
Załączniki
screencapture-emulacja-forum-ct8-pl-adm-index-php-2021-02-14-08_20_44.png
(126.58 KiB) Pobrany 169 razy

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Phpbb 3.3.2 nie wysyła e-mail

Post autor: vader » 14 lutego 2021, 14:33

ct8 to hosting darmowy mydevil, oni nie gwarantują, że będzie cały czas dostępny.

ps. Dzięki za info i opis.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”