Contact_admin mod

Pomoc w przypadku kłopotów z rozszerzeniami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Awatar użytkownika
Tomy
Posty: 193
Rejestracja: 13 września 2009, 15:28

Contact_admin mod

Post autor: Tomy » 18 stycznia 2021, 13:13

Hejka ;)
Zainstalowałem sobie tego moda Contact admin
Domyślna strona Kontakt Admin w pakiecie phpbb ma jedną wadę, a mianowicie jest podatna na spam boty !

Mam problem z dostosowaniem tego modu do mojego stylu forum, mianowicie bo włączeniu go w PA zanika zakładka " Kontakt z Nami"
Korzystam z niestandardowego stylu United, więc zakładam, że problem jest właśnie z tym. Na prosilver mod chodzi bez zarzutu.
Przekopiowałem wszystkie pliki moda prosilver/ do mojego /united.

Najciekawsze, że domyślna funkcja Contact Admin działa bez zarzutu, co można zaobserwować na stronce.

Może ktoś miał już z tym problem w innych stylach ? Mogę udostępnić wszystkie pliki stylu w razie potrzeby.
PS: Nie ma ktoś czasem spolszczenia do tego modu ? Ogólnie to fajna modyfikacja więc jak nie znajdę to ją przetłumaczę bo nie ma tego dużo.
Moje forum Wersja 3.2 phpbb ( muszę się zabrać za aktualizację kiedyś )

Dzięki za jakieś sugestie

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Contact_admin mod

Post autor: vader » 19 stycznia 2021, 10:14

Hej,

wszedłem na twoje forum i link do wtyczki Kontakt z nami jest widoczny. Wypełniłem pola i dostałem info, że email został wysłany.

Pierwsze pytanie, to w jakiej wersji zainstalowałeś ten dodatek 1.3.5 czy 1.1.4?

Druga sprawa, to widzę masę błędów w konsoli przeglądarki. Forum z tego co widzę masz w wersji 3.2.3 a styl dostosowany jest do wersji 3.1.10. To zawsze generuje problemy na forum i wersję powinny być takie same.

ps. Idea pomocy w phpBB polega na wsparciu tylko aktywnych wersji, aktualnie to wyłącznie wersja 3.3.x. Ze starszymi wersjami wsparcie polega na pomocy z aktualizacją i zachęcam, żeby od tego zacząć.

Awatar użytkownika
Tomy
Posty: 193
Rejestracja: 13 września 2009, 15:28

Re: Contact_admin mod

Post autor: Tomy » 21 stycznia 2021, 17:17

Dodałem przycisk contact admin " na sztywno " bo jakoś nie mógł dogadać się ze standardową funkcją phpbb.
Zainstalowałem dodatek dla wersji 1.1.4

Muszę się przeglądnąć te błędy :)
Aktualizacja forum konieczna
Dzięki Vader

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”