SZUKAM POMOCY przeście 3.0 na 3.2

Pomoc w przypadku kłopotów z rozszerzeniami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
leonikers
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2017, 22:07

SZUKAM POMOCY przeście 3.0 na 3.2

Post autor: leonikers » 07 maja 2017, 13:23

cześć wszystkim

od jakiegoś czasu jestem właścicielem strony www.mysasiedzi.pl jednak przez ostatni czas bardzo zaniedbałem sprawy aktualizacji
dziś wchodzę i widzę że moja aktualna wersja to 3.0.12 a najnowsza to 3.2.0

chciałem zaktualizować do najnowszego, ściągnąłem plik zip, rozpakowałem 3 foldery (docs, install, vendor), wrzuciłem do siebie na serwer jednak jak wchodzę na www.mysasiedzi.pl/install to pokazuje się biała strona. Czyli to nie jest takie proste jak myślałem :)

pytań mam kilka:
1) jak zaktualizować w najprostszy z możliwych sposobów, jestem laikiem jeśli chodzi o phpbb, nie wiem czy sam dam radę
2) czy warto to robić? co takiego "nowszego" i lepszego jest w najnowszym sofcie?
3) czy jest ktoś na forum kto mógłby mi w tym pomóc poza anteną, nawet za symboliczną opłatą

pozdrawiam

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: SZUKAM POMOCY przeście 3.0 na 3.2

Post autor: vader » 07 maja 2017, 18:29

Przejrzyj poniższy temat. Pamiętaj o STK zanim zaczniesz robić aktualizację z 3.0.x na 3.2.0. No i najważniejsze, zrób kopię bazy danych i wszystkich plików zanim zaczniesz. Warto też przetestować aktualizację lokalnie, zanim zrobisz to na "żywym" forum. Popatrz też na potrzebne Ci rozszerzenia/styl forum.

viewtopic.php?f=138&t=17775

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”