Poznajmy się! :)

Rozmowy z innymi użytkownikami forum na różne tematy, niekoniecznie związane ze skryptem phpBB.
vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: POZNAJMY SIE! :)

Post autor: vader » 08 października 2018, 09:47

Skoro jest temat poznajmy się, to wypadałoby napisać coś o sobie. Rejestracja i napisanie "cześć" jaki ma cel, bo na pewno nie służy poznania się, na pewno nie w tej formie. Tym bardziej, że rejestrujecie się i na tym kończycie udział na forum. W jakim celu to robicie?

przyjaciel22
Posty: 71
Rejestracja: 07 marca 2018, 11:22

Re: Poznajmy się! :)

Post autor: przyjaciel22 » 14 października 2018, 10:36

Jestem Krzysiek z Katowic prowadzę forum dla przyjaciół :)
Cel rejestracji potrzebowałem pomocy.

Wojterk
Posty: 1
Rejestracja: 20 września 2018, 14:30

Re: Poznajmy się! :)

Post autor: Wojterk » 18 października 2018, 10:36

Cześć Wszystkim Wojtek z Sosnowca :) Założyłem małe forum dla mojej grupy na studiach jakieś 15 osób.

yavien
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2018, 16:15

Re: Poznajmy się! :)

Post autor: yavien » 03 maja 2019, 11:48

Magda, z Wawy. Jasne, że tu weszłam po pomoc. Forum prowadzę od nastu lat, użytkowników faktycznie uczestniczących - małe kilkadziesiąt. Staram się dla nich utrzymać forum, pilnować aktualizacji (różnie z tym bywa - obowiązki zawodowe - stąd konieczność szukania pomocy)
Dziękuję za pomoc,
Magdalena

kadon
Posty: 8
Rejestracja: 18 września 2019, 08:58
Lokalizacja: Konstancin

Re: Poznajmy się! :)

Post autor: kadon » 18 września 2019, 11:06

No to i ja powiem cześć, Marek spod "stolicy" ale słoik, przyjezdny, osiedlony lata temu ale nie stoliczniak :-) jakby co :-)
Mnie tu przywiało forum MyBB, czyli nosy zadarte do góry na wysokości pałacu kultury aż się wymiotować zachciało.
Postanowiłem przejść na PhpBB albowiem od zawsze skrypt był "cięższy" od konkurencyjnych i siedzieli nad nim "mądrzejsze" głowy, mądrzejsze znaczy też przede wszystkim "kulturalniejsze" bo z forumowiczami MyBB jest już identycznie jak z właścicielami nowych BMW i Mercedesów w Warszawie. Im kwota na fakturce miała więcej zer tym właściciel większy xxxx,yyyy,zzzz (w miejsce xxx,yyyy,xxxx wstawić sobie coś wedle własnego uznania).
A po co tu jestem?
Ino potrzebowałbym później pewnie trochę pomocy, dawnoooo w PhpBB nie siedziałem. Montuję sobie forum ale takie z prawdziwym "pirtolnięciem" że tak ładnie to ujmę. Chodzi mi o stworzenie miejsca w którym możnabyło by bez ingerencji moderatorów, administratorów i kolesi po fachu KOMENTOWAĆ stoliczne (i nie tylko) oferty z tzw. "drugiej ręki". Osobiście biorę się za temat poleasingowego sprzętu komputerowego, oh taaaak, taaakkk... Mam już dość biernego przyglądania się jak cwaniaczki robią ludzi w ciula no bo, ktoby to pomyślał że za jakiegoś starego Intela 3gen. z jakąś chorą już dziś grafika HD4000 można chcieć nawet i 1500zł w komisie, prawda? Wojnę czas zacząć.

traf
Posty: 35
Rejestracja: 22 września 2019, 12:56

Re: Poznajmy się! :)

Post autor: traf » 22 września 2019, 13:18

Siemanko adminowie forów na skrypcie phpbb 8-)
Jestem traf, bo skoro już wybrałem ten nick, to nie wiem, czemu miałbym być tytułowany po imieniu :?:
Prowadzę malutkie forum, pomagam trochę na innych forach. Najbardziej lubię zajmować się ozdabianiem forumowych tekstów,
co przekłada się na tworzenie bbcodów i rozszerzeń.
Dzisiaj zapisałem się w sumie dlatego, że czekam aż @vader zrobi pakiet językowy do piątkowej aktualizacji skryptu, czyli wydania phpbb3.2.8, a ja będę mógł zaktualizować fora, którymi się zajmuję :D

zuraw2006
Posty: 2
Rejestracja: 16 września 2006, 16:38
Kontakt:

Re: Poznajmy się! :)

Post autor: zuraw2006 » 09 maja 2020, 11:52

Cześć, jestem Mariusz aka zuraw2006 - data rejestracji na tym forum zdradza trochę dlaczego taka data w nick'u.
Kiedyś bardzo udzielałem się w społeczności phpBB - głównie za czasów popularności genialnej modyfikacji Przema (phpBB by Przemo - jeśli ktoś już tego nie pamięta). Na tym forum również się udzielałem - nie ma moich starych postów(a szkoda). Byłem również jednym z pierwszych tłumaczy wersji phpBB3 na język polski(wtedy razem z Lwem, reszty ekipy nie pamiętam :( ) oraz twórcą wtyczek dla phpBB2 oraz phpBB by Przemo.

Niedługo udostępnię znów coś od siebie dla społeczności phpBB :)

161os256
Posty: 5
Rejestracja: 09 lipca 2021, 06:12

Re: Poznajmy się! :)

Post autor: 161os256 » 09 lipca 2021, 07:12

Cześć jestem Marek z okolic Opola pomagam koledze który od 10 lat prowadzi forum o tematyce radiowej pomagam od strony IT
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje”