Jak odczytać dokładną datę utworzenia wpisu z opisem np. "5 lat temu"

Rozmowy z innymi użytkownikami forum na różne tematy, niekoniecznie związane ze skryptem phpBB.
daciarz
Posty: 1
Rejestracja: 21 lutego 2018, 14:22

Jak odczytać dokładną datę utworzenia wpisu z opisem np. "5 lat temu"

Post autor: daciarz » 21 lutego 2018, 14:39

Cześć! Jestem tutaj całkiem nowy, z góry przepraszam jeśli mój wątek znalazł się w niewłaściwym dziale, bądź gdzieś już się pojawił (ja nie znalazłem, jeśli ktoś tak, to proszę o podesłanie linku do rozwiązania mojego problemu ;) ).

<u>**Problem:**</u>
Muszę poznać dokładną datę komentarza na nk.pl, jednakże na stronie widnieje jedynie napis "5 lat temu" i nie wiem w jaki sposób dojść do tego, kiedy dokładnie wpis ten był dokonany. Próbowałem "badać element", ale znajduję jedynie komendę, która mówi o odjęciu daty wpisu od aktualnej, ale wciąż nie daje to odpowiedzi na moje pytanie - kiedy został dodany ten komentarz :/

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie znam się na programowaniu, a dojście do tego jest dla mnie bardzo ważne (koleżanka ;> ma niedługo urodziny, ale nie podała mi daty i zleciła mi dowiedzenie się samemu, a jedyną możliwością jest dojście do tego po dacie życzeń na jej starym profilu na nk :D )

**BŁAGAM :D** i z góry dziękuję za pomoc ^^

Marcel541
Posty: 1
Rejestracja: 05 marca 2018, 14:07

Re: Jak odczytać dokładną datę utworzenia wpisu z opisem np. "5 lat temu"

Post autor: Marcel541 » 05 marca 2018, 14:08

Wydaje mi się, że niestety nie ma możliwości tego sprawdzić.... BTW kto jeszcze korzysta z NK? :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje”