Włam na forum cs1.6

Rozmowy z innymi użytkownikami forum na różne tematy, niekoniecznie związane ze skryptem phpBB.
arturooo
Posty: 1
Rejestracja: 29 czerwca 2017, 10:52

Włam na forum cs1.6

Post autor: arturooo » 29 czerwca 2017, 10:53

Witam, potrzebuje waszej pomocy.
Ostatnio moje forum jest atakowane przez hakerów. Przejmują oni kontrole nad naszym kontem administratora i usuwają pliki z ftp(wg logów jest tak jakby to wykonał administrator forum, a tak w rzeczywistosci nie jest). Również przejmują kontrole nad naszym gg, podobno też nawet nad facebookiem.
Wczoraj napisał do mnie na gg ten haker co wbił sie na moje konto administratora, wysłąłem screena do współwłaściciela a on po chwili mi piszę " po co wysąłłem koledze screena".
Na naszym forum jest użytkownik, który zlecił ten atak.Dzisiaj go zbanowałem, a on sam sobie zdjął bana, logi pokazują również że ja to zrobiłem.Sprawa jest złoszona na policje.
ACP jest zabezpieczony hasłem i pinem. Forum ma silnik myBB
Pomózcie, co z tym zrobić...jak ich wywalić z naszego forum?

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Włam na forum cs1.6

Post autor: vader » 29 czerwca 2017, 14:08

Skoro forum ma silnik myBB, to dlaczego piszesz na forum dotyczące phpBB?

Zadałbym pytanie dlaczego tak się stało? Czy forum/wtyczki aktualne? Czy wszędzie były inne hasła? Czy korzystasz z tapatalk - jest tam błąd, że zwykły user otrzymuje uprawnienia administratora. Sprawdź kto ma uprawnienia administratora/jest założycielem forum etc.

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Włam na forum cs1.6

Post autor: Aviator » 30 czerwca 2017, 00:58

Przecież to jest albo jakiś fejk, albo skłócony kolega który kiedyś miał dostęp do tych wszystkich kont..
Temat zamykam bo doprowadza to, do niedozwolonych praktyk.
Niech to policja kontynuuje.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

Zablokowany

Wróć do „Ogólne dyskusje”