Jak zaktualizować phpBB 3.2 do phpBB 3.3 - ogólne pytania problemy

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.2.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
lalanablanalala
Posty: 49
Rejestracja: 04 kwietnia 2018, 21:19

Jak zaktualizować phpBB 3.2 do phpBB 3.3 - ogólne pytania problemy

Post autor: lalanablanalala » 12 maja 2020, 10:20

5. Usuń wszystkie zmiany z bazy danych związane z MODYFIKACJAMI. Można do tego użyć narzędzie pomocnicze do czyszczenia bazy danych Support Toolkit. Do pobrania: STK


Nie mogę po prostu wyłączyć wszystkie dodatki a po wgraniu plików włączać je na nowo?

Będę próbował przejść z 3.2.8 na 3.3.3 z zachowaniem aktualnych wszystkich modów. Pakiet językowy już wrzuciłem oraz styl. Ale wszystko wyłączam przed podmianą plików. Zobaczy się jak pójdzie :D Na razie wgrywają mi się pliki :P

A kopie bazy pobrałem cała ze wszystkimi tabelami oraz z wyłączonymi modami. Pliki forum skopiowane na domenę.

lalanablanalala
Posty: 49
Rejestracja: 04 kwietnia 2018, 21:19

Jak zaktualizować phpBB 3.2 do phpBB 3.3 - ogólne pytania problemy

Post autor: lalanablanalala » 12 maja 2020, 13:06

mod zmieniający kolor oraz zabezpieczenie anty spamowe z wyborem własnych odp. nie działają z nowym skryptem :P Chyba trzeba wolniej aktualizować żeby mody zdążyły :D

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jak zaktualizować phpBB 3.2 do phpBB 3.3 - ogólne pytania problemy

Post autor: vader » 12 maja 2020, 21:38

Rozszerzenia z 3.2.x mogą, ale nie muszą działać z wersją 3.3.x. Najlepiej to zweryfikować na stronie rozszerzenia phpBB.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”