Posty

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.2.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
pawel456
Posty: 16
Rejestracja: 10 grudnia 2017, 21:12

Posty

Post autor: pawel456 » 21 kwietnia 2020, 15:29

Na jednym forum jak klikam 2 razy wyślij to czasami pisze Co najmniej jeden post został dopisany w tym temacie. W związku z tym, może będziesz chcieć zmienić swój post.Większość jak klikam 2 razy wyślij to nic nie pisze i od razu jest 2 posty wysłane takie same. A na innym forum jak są wysłane 2 posty to zawsze pisze Co najmniej jeden post został dopisany w tym temacie. W związku z tym, może będziesz chcieć zmienić swój post., z jakiego powodu tak się dzieje? A powinno być napisane zawsze Co najmniej jeden post został dopisany w tym temacie. W związku z tym, może będziesz chcieć zmienić swój post. Gdy klikam 2 razy wyślij.

vader
Moderator
Posty: 1068
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Posty

Post autor: vader » 22 kwietnia 2020, 15:17

Bardzo ciężko czyta się ten post, już ci napisałem co nieco na ten temat w prywatnej wiadomości.

Jeśli podwójne kliknięcie "Wyślij" tworzy dwa posty, to jest to ewidentny błąd phpBB. Jeśli przy podwójnym kliknięciu tworzy post, a widzisz że jest nieprawidłowy formularz, to wg mnie jest ok (mogłoby być to pokazane w bardziej przyjazny sposób). Zabezpiecza to przed dublowaniem postów. Dodatkowo jedno kliknięcie, to wysłąnie formularz do serwera (pierwszy post). A drugie kliknięcie pokazuje błędny formularz, bo już został wysłany, stąd ta informacja.

ODPOWIEDZ