Problem z logowaniem 3.2.7

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.2.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
crackp
Posty: 15
Rejestracja: 05 maja 2019, 23:16

Problem z logowaniem 3.2.7

Post autor: crackp » 29 lipca 2019, 19:13

Witam.
Postawiłem phpbb na moim vpsie i wszystko śmigało (w tym czasie instalowałem sporo modyfikacji, działałem na innym themie) aż do dzisiaj rano.
Nie mogłem się zalogować na żadne konto (w tym do panelu admina). Ciągle wywalało błąd: "Wysyłany formularz był nieprawidłowy. Proszę spróbować ponownie." a przy próbie rejestracji nowego usera pojawiało się:"Wysyłany formularz był nieprawidłowy. Proszę spróbować ponownie.
Wprowadzony kod jest nieprawidłowy."
Forum dopiero co postawiłem, więc po prostu usunąłem cały katalog z public_html, w directadminie usunąłęm baze danych.
Utworzylem nowa baze, pobralem czysty phpbb 3.2.7 i wrzucilem na serwer.
Ladnie ruszyla nowa instalacja (w directadminie zainstalowalem juz wczesniej certyfikat ssl, wiec podczas instalacji zaznaczylem bezpieczne ciasteczka, port serwera byl juz domyslnie ustawiony na 443).
Ku mojemy zdziwieniu reinstalacja nie pomogla nic. Nie moge sie zalogowac do panelu admina, na konto admina i utworzyc nowego konta.
Jak to mozlie skoro to czysta paczka phpbb bez zadnych dodatkow na subsilverze??
Czy to moze byc wina gdzies w konfiguracji mojego vpsa? Ale niby czemu skoro wszystko smigalo?
Bardzo prosze o pomoc.

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Problem z logowaniem 3.2.7

Post autor: vader » 29 lipca 2019, 22:16

Taki komunikat moze być spowodowany błędnym ustawieniem ciasteczek.

Dodatkowo usuń folder cache i cache przeglądarki. Spróbuj zalogować się przy pomocy innej przeglądarki.

Podrzuć też link do forum.

crackp
Posty: 15
Rejestracja: 05 maja 2019, 23:16

Re: Problem z logowaniem 3.2.7

Post autor: crackp » 29 lipca 2019, 23:56

Po całym dniu kombinowania i szukania także na innych forach znalazłem odpowiedź.
Jest to związane z używaniem Cloudflare. Dzisiaj już nie mam siły tego ustawiać, ale jak poprawnie skonfiguruje forum, żeby śmigało z CF to napiszę tutaj i będzie na przyszłość.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”