Problem z zakladka Permissions / Uprawnienia -biala strona

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.2.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
anaruk
Posty: 3
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 00:53

Problem z zakladka Permissions / Uprawnienia -biala strona

Post autor: anaruk » 17 grudnia 2018, 03:05

Witam wszystkich, świeżo zainstalowałem forum, ściągnąłem spolszczenie i je wgrałem. Problem zauważyłem klikając w zakładkę Uprawnienia /Permissions w CP. Po kliknięciu jedyne co widzę to napis ''ta strona nie działa, serwer xxx nie możne obsłużyć tego zadania ''. Nie wiem czy problem był przed wgraniem spolszczenia - nie sprawdzałem. Potrafi ktoś jakoś pomoc? będę wdzięczny . Pozdrawiam

 ! Wiadomość z: vader
INFO: Proszę poprawić post, bo w języku polskim najwyraźniej w ten sposób nie piszemy. Następna tak odpowiedź zostanie usunięta bez żadnego ostrzeżenia.
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2018, 13:46 przez vader, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem post

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Problem z zakladka Permissions / Uprawnienia -biala strona

Post autor: vader » 17 grudnia 2018, 08:46

Miałem podobną sytuację. Zobacz co znajduje się w folderze /languages/ powinny być tam wyłącznie foldery typu /en /pl

anaruk
Posty: 3
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 00:53

Re: Problem z zakladka Permissions / Uprawnienia -biala strona

Post autor: anaruk » 17 grudnia 2018, 13:26

Niestety dalej to samo .W zakładce language zostawiłem tylko foldery en i pl . Wszystkie pozostałe zakładki działają poprawnie. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł ?

Co do polskich znaków - nie mogę znależć możliwości edycji wcześniejszego posta , ale już będę ich używał . :)

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Problem z zakladka Permissions / Uprawnienia -biala strona

Post autor: vader » 17 grudnia 2018, 13:44

Odswież cache (bufor) forum. Możesz to zrobić przez panel admina lub zmienić nazwę fodleru Cache na np Cache123. Odświeżyć forum i wtedy usunąć folderu Cache123.

Jak wyglądają języki w panelu admina? Skąd pobierałeś paczkę ze spolszczeniem? Odinstaluj polską paczkę językową i zobacz wtedy. Podrzuć adres forum, a najlepiej wypełnij szablon pomocy technicznej viewtopic.php?f=138&t=18361
 ! Wiadomość z: vader
Chodzi też o interpunkcję. Nie robimy odstępów po kropkach, przecinkach.

anaruk
Posty: 3
Rejestracja: 17 grudnia 2018, 00:53

Re: Problem z zakladka Permissions / Uprawnienia -biala strona

Post autor: anaruk » 17 grudnia 2018, 14:00

Dziękuję za pomoc.Odświeżenie buforu załatwiło sprawę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”