Kwestia powiadomień.

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.2.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
Riposta
Posty: 2
Rejestracja: 25 marca 2017, 12:41

Kwestia powiadomień.

Post autor: Riposta » 11 grudnia 2018, 00:36

Mam pytanie, czy da się jakoś z poziomu bazy danych usunac powiadomienia wszystkich uzytkownikow na forum?
Nie wiedzieć czemu ale powiadomienia mimo odopwiednich ustawień nie usuwają się.
Po czasie powiadomień jest sporo i tu moje pytanie, czy moge to usunąc poprzez baze dnaych i jeśli tak to gdzie to moge tam znaleźć?
Dziekuje z óry

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kwestia powiadomień.

Post autor: vader » 11 grudnia 2018, 07:46

Oczywiście że możes, tylko o jakie powiadomienie dokładnie ci chodzi - wszystkie?

Perry66
Posty: 2
Rejestracja: 28 grudnia 2018, 09:23

Re: Kwestia powiadomień.

Post autor: Perry66 » 28 grudnia 2018, 09:54

Witam,
am pytanie także odnośnie powiadomień, ale konkretnie powiadomień e-mail, o nowych odpowiedziach w obserwowanych tematach. Niedawno forum zostało przeniesione na wersję 3.2 i zauważyłem, że powyższe powiadomienia są czasami nieco opóźnione (o kilka minut). Mogę coś zrobić by otrzymywać je w czasie rzeczywistym?

Korzystając z okazji, czy da się zrobić by powiadomienia e-mail przychodziły w przypadku wszystkich wiadomości (tj. na forum) a nie tylko pierwszej nieprzeczytanej?

Pozdrawiam.

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kwestia powiadomień.

Post autor: vader » 29 grudnia 2018, 13:52

Zobacz w ACP > Konserwacja > Dziennik błedów, czy nie masz jakichś błędów email.

Zobacz też w Ogólne > Ustawienia e-mail - Wielkość pakietu.

Weź pod uwagę, że wysyłanie emaili może działać z opóźnieniem, jeśli w jednej chwili zostanie wysłanych wiele wiadomości jednocześnie. Takie ustawienia nie tylko zależą od phpBB.

saper82
Posty: 41
Rejestracja: 16 kwietnia 2016, 20:38
Kontakt:

Re: Kwestia powiadomień.

Post autor: saper82 » 05 marca 2019, 11:43

Wiecie może jak napisać post/założyć temat tak by nie wyświetlał się on jako nieprzeczytany użytkownikom?
Mam kilkadziesiąt tematów, ukrytych, są widoczne tylko dla mnie. Chce te tematy udostępnić wszystkim, ale tak by nie były widoczne jako nieprzeczytane.

Da się coś takiego zrobić, bez zagłębiania się w MySQL i skrypty PHP?
Moje katolickie forum oparte na phpBB

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”