Nowo dodany temat musi przejść moderację

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.2.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
zorro100
Posty: 5
Rejestracja: 16 października 2018, 19:13

Nowo dodany temat musi przejść moderację

Post autor: zorro100 » 13 listopada 2018, 10:45

Witam,

Męczę się z tym już od paru dni. W jaki sposób skonfigurować forum, aby tylko tematy (bez późniejszych postów) były akceptowane przed moderatorów lub administratora?

Struktura forum wygląda tak: Forum główne -> podforum 1 -> podforum 2. I to właśnie w 'podforum 2' chciałbym aby tylko nowe tematy musiały przejść moderację. W ustawieniach danego forum nie widzę opcji moderacji. Próbowałem z ustawieniami uprawień grup, ale mogę wybrać tylko aby moderowane na tym forum było wszystko (posty i tematy). Czy istnieje sposób, aby tylko tematy musiały przechodzić moderację?

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowo dodany temat musi przejść moderację

Post autor: vader » 13 listopada 2018, 11:37

Nie przypominam sobie, żeby była taka możliwość. Albo moderujemy temat i posty, albo nic. W sumie nowy temat to zarazem pierwszy post w tym temacie.


zorro100
Posty: 5
Rejestracja: 16 października 2018, 19:13

Re: Nowo dodany temat musi przejść moderację

Post autor: zorro100 » 13 listopada 2018, 15:33

Macie rację - nie ma takiej opcji w standardowym PHPBB. Jednak znalazłem wtyczkę, która to umożliwia:

- New Topics Need Approval -> https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... _approval/

Może się komuś przyda w przyszłości :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”