Problem z logowaniem w google chrome mobile

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.2.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
infouser
Posty: 10
Rejestracja: 25 września 2017, 20:55

Problem z logowaniem w google chrome mobile

Post autor: infouser » 27 maja 2018, 20:59

Witam. Problem jest następujący: Aby zalogować się na forum czy to phpbb.pl czy moje własne to trzeba zaznaczyć opcje zapamiętaj mnie. Tylko ze nie każdy wie że tak można, ze statystyk widzę ze dużo osób korzysta z mojego forum właśnie z androida gdzie najczęściej jest to przeglądarka Google. Mało tego, u mnie na forum goście mają dodatkowe uprawnienia, np pisanie postów w niektórych działach i też jest problem z pisaniem postów. Czy to jest wina tylko i wyłącznie aplikacji? Czy da coś z tym z zrobić? Wiem ze można korzystać z innej przeglądarki, ale to nie rozwiązuje problemu bo nie każdy wie że to wina przeglądarki i niestety nowi, cenni użytkownicy uciekają mi z forum.
https://lekinadepresje.pl - Leki na depresje - Forum o lekach psychotropowych dla ludzi zaburzeniami psychicznymi.

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Problem z logowaniem w google chrome mobile

Post autor: vader » 28 maja 2018, 11:16

Podrzuć adres forum? Jak się nazywają ciasteczka?

Opcja zapamiętaj mnie jest dobrowolna i nie widzę powodu dlaczego miałoby być inaczej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”