Problem z logowaniem

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.2.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
Alkos
Posty: 1
Rejestracja: 29 grudnia 2017, 17:22

Problem z logowaniem

Post autor: Alkos » 29 grudnia 2017, 17:30

Witam, stworzyłem sobie testową stronę na darmowym hostingu CBA.pl. Zainstalowałem jakiś styl, zmieniłem język, i wszystko śmigało. Do czasu, kiedy postanowiłem się wylogować z konta admina (chciałem zobaczyć stronę okiem użytkownika). Wszystko zobaczyłem i postanowiłem się zalogować. Wpisuje dane, klikam zaloguj a tu błąd, próbuje kilka razy a tu "Przekroczono limit prób logowania. Teraz, aby się zalogować, musisz oprócz nazwy użytkownika i hasła dodatkowo wprowadzić kod potwierdzający.". Niestety formularz "Zapomniałem hasła" też z jakiegoś powodu nie działa ("Wysyłany formularz był nieprawidłowy. Proszę spróbować ponownie."). Byłbym bardzo wdzięczny z pomoc. :c

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Problem z logowaniem

Post autor: vader » 29 grudnia 2017, 17:51

Zapomniałem hasła nie działa, bo pewnie nie jest odpowiednio skonfigurowane wysyłanie e-maili.

Zawsze możesz stworzyć nowego użytkownika i nadać mu mu uprawnienia administratora, poprzez edycję odpowiedniego pola w bazie danych.

Nie wiem jaki jest Twój poziom angielskiego, ale tutaj jest wszystko dobrze opisane https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2371896

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”