Nowy user dostał moda globalnego (?)

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.2.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i rozszerzeniami.
Citizen Kane
Posty: 26
Rejestracja: 28 lutego 2017, 01:55

Nowy user dostał moda globalnego (?)

Post autor: Citizen Kane » 06 kwietnia 2017, 11:06

Witam

Zauważyłem w dzienniku admina, że mam nowego globalnego admina. Jak widać na zdjęciu dodał go do grupy anonim o IP takim samym jak nowy 'mod'. Godzina rejestracji nowego usera i godzina włączenia do grupy modów globalnych jest identyczna. Forum jest po konwersji z Przema. Wszystkie dotychczasowe rejestracje przebiegły bez żadnych anomalii. Błąd skryptu, atak? Mógłbym prosić o jakiś komentarz.
Załączniki
Clipboard02a.jpg
(14.52 KiB) Pobrany 3984 razy

vader
Moderator
Posty: 1502
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 14:44
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowy user dostał moda globalnego (?)

Post autor: vader » 12 maja 2017, 08:07

Trochę późno, ale masz zainstalowany Tapatalk? Jeśli tak, to masz winowajcę. Niestety wtyczka ta powoduje wiele problemów. A biorąc pod uwagę, że obecnie phpbb 3.2.0 ma responsywne style, to sens instalacji Tapatalk jest dość niski.

Citizen Kane
Posty: 26
Rejestracja: 28 lutego 2017, 01:55

Re: Nowy user dostał moda globalnego (?)

Post autor: Citizen Kane » 12 maja 2017, 22:50

Sprawa rozwiązana, miałem napisać ale jakoś się nie składało. Tak, mam zainstalowany TapaTalk i tak, wtyczka ta była źródłem tego problemu. Widać domyślnie, bo nic tam nie zmieniałem, opcja User Group Assignment wskazywała na grupę moderatrów. Po przestawieniu wszystko oczywiście działa jak powinno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”