najnowszy php problem ze stylem!

Dyskusje na temat modyfikowania i tworzenia stylów do phpBB 3.1.x oraz spraw związanych z szablonami, motywami i zestawami obrazków.
igor3k5
Posty: 17
Rejestracja: 26 grudnia 2015, 00:03

najnowszy php problem ze stylem!

Post autor: igor3k5 » 02 stycznia 2016, 23:02

Witam mam zainstalowane forum i przy próbie zainstalowania stylu przez FTP na server nie wyświetla mi się nazwa stylu którego mogę zainstalować.

Pobrany styl: http://www.awesomestyles.com/phpbb3-sty ... wowdraenor

STYL 3.1.X

Zwykle po pobraniu stylu na dysk twardzy trzeba go wypakować. Ważne jest, aby folder ze stylem nie były powielony (np. nazwa_stylu/nazwa_stylu). Po wejściu do katalogu stylu od razu powinny pojawić się trzy katalogi: imageset, template, theme oraz plik style.cfg.


Chciałem dodać że po rozpakowaniu stylu i wrzuceniu go w zakładkę "style" w FTP nie ma pliku o nazwie "imageset,"

Instalacja została przeprowadzona zgodnie z zaleceniami tego forum nawet z poradników korzystałem, jaki może być problem? może w CP admina trzeba coś odświeżyć ?


"PS czy "Menedżer rozszerzeń" może wpłynąć na instalowany styl? bo nie robiłem nic w tym kierunku z Menedżer rozszerzeń na serwerze

igor3k5
Posty: 17
Rejestracja: 26 grudnia 2015, 00:03

Re: najnowszy php problem ze stylem!

Post autor: igor3k5 » 03 stycznia 2016, 22:10

Wsyzstko naprawione. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

igor3k5
Posty: 17
Rejestracja: 26 grudnia 2015, 00:03

Re: najnowszy php problem ze stylem!

Post autor: igor3k5 » 15 stycznia 2016, 16:25

Problemem było wrzucenie stylu w zły folder "Public_ftp" zamiast do ---> Public_Html
Pozdrawiam

Zablokowany

Wróć do „Pomoc”