Charon z themeforest

Dyskusje na temat modyfikowania i tworzenia stylów do phpBB 3.1.x oraz spraw związanych z szablonami, motywami i zestawami obrazków.
arek33
Posty: 2
Rejestracja: 05 listopada 2014, 18:49

Charon z themeforest

Post autor: arek33 » 05 listopada 2014, 18:53

Hej,

Właśnie zakupiłem styl Charon z serwisu themeforest (http://themeforest.net/item/charon-boot ... me/7808334), jednak mam z nim problem. W Panelu administracyjnym nie widać go w zakładce styli do zainstalowania. Folder ze stylem został załadowany do katalogu /styles w głównym katalogu (mojeforum.pl/styles/Charon - main/). Używam najnowszej wersji skryptu, 3.1.1. Czy ktoś może mi pomóc? Ma jakieś sugestie lub spotkał się z podobnym problemem?

Pozdrawiam serdecznie
Arek

Awatar użytkownika
Zyleta
Moderator
Posty: 196
Rejestracja: 03 marca 2014, 15:39

Re: Charon z themeforest

Post autor: Zyleta » 05 listopada 2014, 19:34

Mogę pomóc :)
Charon – Bootstrap 3 Responsive phpBB3 Theme
Key Features
• ...
• Works on phpBB 3.0.12
Przeinstaluj skrypt do wersji 3.0.12 :)

W 3.1.x są tak duże zmiany, że żaden styl pod wersje 3.0.x nie będzie współpracował. Jedynie, co możesz zrobić, ale będzie to zapewne mordęga, bo sporo zmian było robionych, pobrać aktualizację z wewrsji 3.0.12 do 3.1.1 i zobaczyć jakie zmiany w plikach stylu będziesz musiał przeprowadzić, aby współpracował z nowym phpBB i ręcznie dokonać tych zmian w swoim stylu :) Oczywiście, nie polecam tego i lepiej jak się przesiądziesz na 3.0.12 albo zwrócisz ten styl, bo szkoda pieniędzy :P

arek33
Posty: 2
Rejestracja: 05 listopada 2014, 18:49

Re: Charon z themeforest

Post autor: arek33 » 05 listopada 2014, 19:45

Kurcze, co za pech. Ale zauważyłem, że ten problem występuje ze wszystkimi stylami. Dostępny jest tylko standardowy. :(

Dzięki @Zyleta za radę! :)

Pozdrowienia!

Awatar użytkownika
Bielu
Zasłużony
Posty: 512
Rejestracja: 17 marca 2011, 07:49
Kontakt:

Re: Charon z themeforest

Post autor: Bielu » 05 listopada 2014, 19:49

Zyleta pisze:W 3.1.x są tak duże zmiany, że żaden styl pod wersje 3.0.x nie będzie współpracował. Jedynie, co możesz zrobić, ale będzie to zapewne mordęga, bo sporo zmian było robionych, pobrać aktualizację z wewrsji 3.0.12 do 3.1.1
Jest z tego co pamiętam ręczna instrukcja aktualizacji co odradzam dla początkujących i średnio-zaawansowanych userów. :)
Uwaga! pomoc poza forum jest odpłatna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomogłem? Podziękuj, dając like: https://www.facebook.com/webdeveloperbielu
=====================
Kodowanie styli, modowanie phpbb3 oraz innych skryptów: Webdeveloper Bielu

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: Charon z themeforest

Post autor: jaroslw » 05 listopada 2014, 19:50

phpBB 3.1 jest jeszcze na tyle świeże, że ciężko o nowe style i rozszerzenia. Z czasem będzie coraz lepiej. Tak jak pisze Zyleta, możesz wrócić do phpBB 3.0.12 lub zwrócić styl - nie powinno być z tym najmniejszego problemu.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”