Dodanie paginacji/stronicowania przy tytule wątku

Pomoc i dyskusje na temat stylów do phpBB 3.1.x. Baza dodatków, tłumaczeń oraz stylów stworzonych przez użytkowników forum.
pianeta
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwietnia 2016, 14:33
Kontakt:

Dodanie paginacji/stronicowania przy tytule wątku

Post autor: pianeta » 19 listopada 2016, 11:18

Witam,

Zakupiłem nowy szablon dla forum. Niestety po kupnie okazało się, że autor nie stworzył możliwości paginacji/stronicowania wątków. Stare forum wyglądało następująco:
Obrazek

W nowym jest tak:
Obrazek

Forum ma ponad 190 000 postów i bez paginacji źle to działa. Nie ma nawet możliwości "przeskoczenia" na ostatnią stronę wątku lub do ostatnich nieprzeczytanych postów w danym wątku.

W którym pliku znajduje się struktura listy tematów danego forum? Czy dodanie fragmentu kodu odpowiedzialnego za paginację jest skomplikowane?

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Dodanie paginacji/stronicowania przy tytule wątku

Post autor: Aviator » 19 listopada 2016, 13:32

Sugeruje zgłosić to autorowi i niech to poprawi i da Ci styl bez błędów jak płacisz za styl to autor jest zobowiązany udzielać wsparcia technicznego zwłaszcza że wina błędu leży po jego stronie.
Samo dodanie nie jest trudne jestem teraz na telefonie także nie udzielę satysfakcjonującej odpowiedzieć.
Pamiętam że za to odpowiada fragment pagination musisz zobaczyć w innym stylu gdzie jest w pliku np. viewtopic_body.html i dodać w każdy plik stylu gdzie go brakuje.
Oprócz plików HTML musisz odwiedzić też pliki CSS i szukać identyfikacji i klas przypisanych dla pagination i to też musisz dodać do plików tego stylu.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”