Integracja z WP

Forum przeznaczone dla osób poszukujących rozszerzeń do phpBB 3.1.x. oraz ich polskich lokalizacji.
derczy
Posty: 2
Rejestracja: 16 listopada 2016, 15:27

Integracja z WP

Post autor: derczy » 16 listopada 2016, 16:03

Witam, mam pytanie czy istnieje jakiś aktualny moduł lub wtyczka integrująca phpbb3 w wersji 3.1 z Wordpressem?

derczy
Posty: 2
Rejestracja: 16 listopada 2016, 15:27

Re: Integracja z WP

Post autor: derczy » 16 listopada 2016, 19:21

Przepraszam z góry za kolejnego posta, ale mam pewien problem z wtyczką WP-United, która jak dotąd wypadła najlepiej, choć integracji do tej pory nie udało mi się uzyskać. Mówiąc krótko, do pełnego połcząnie potrzebuje wgrać pliki: WP-United phpBB MOD, którę udało się znaleźć pod tym adresem: https://github.com/remotehelp/wp-united

Komunikat:
Click here to download the modification package. Możesz to zrobić korzystając z AutoMod (zalecane), lub ręcznie na podstawie pliku install.xml wypełniając kolejne instrukcje. Kiedy skończysz, kliknij "Połącz" aby spróbować ponownie.
Sciągnąłem, wgrałem na serwer. Teraz pozostaje problem instalacji tego w phpbb3, zapewne domyślam się, że już jest niekontatybilny z tą wersją, ale czy istenieje jakieś inne rozwiązanie, aby pomyślnie zainstalować go? Być może to rozwiązałoby ten problem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania”