Ukrycie pojedynczych postów przed niezalogowanymi

Forum przeznaczone dla osób poszukujących rozszerzeń do phpBB 3.1.x. oraz ich polskich lokalizacji.
Olisadebe
Posty: 5
Rejestracja: 05 marca 2016, 22:16

Ukrycie pojedynczych postów przed niezalogowanymi

Post autor: Olisadebe » 30 maja 2016, 22:27

Szukam dodatku, który dodałby moderatorom funkcje ukrywania pojedynczych postów, powodując że te wiadomości będą widzieć tylko użytkownicy którzy mają dodany przez administratora przywilej czytania takich postów. Chodzi mi o coś w stylu [hide], tylko żeby te posty widzieli tylko poszczególni userzy, którym administrator będzie dodawał ręcznie taką opcje.

Awatar użytkownika
Zyleta
Moderator
Posty: 196
Rejestracja: 03 marca 2014, 15:39

Re: Ukrycie pojedynczych postów przed niezalogowanymi

Post autor: Zyleta » 30 maja 2016, 23:04

Wątpię aby istniało takie rozszerzenie i aby ktoś się obecnie tym zajmował, gdyż jest to dosyć specyficzne. Jako obejście, choć nie wiem czy Cię to zainteresuje, polecałbym w takim przypadku po prostu stworzenie odpowiedniego forum z odpowiednimi uprawnieniami i przenoszenie tam tych postów.
Drugą opcją, jaką mogę zaproponować, to jest napisanie prośby o stworzenie takiego rozszerzenia do kogoś, kto się na tym zna (albo po prostu na forum, najlepiej phpbb.com). O ile pisanie komuś prywatnie z taką prośbą, mogłoby Cię trochę kosztować (choć nie wiem czy ktoś się zajmuje pisaniem rozszerzeń na zlecenie :D), to napisanie na forum z prośbą zapewne nie będzie Cię nic kosztować (chyba że zgłosi się tam ktoś, kto będzie chętny za opłatą), jednak jest wielce prawdopodobne, że i tak byś musiał poczekać na to aż ktokolwiek się za to weźmie, o ile się weźmie ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania”