Automatyczne zamykanie tematów

Forum przeznaczone dla osób poszukujących rozszerzeń do phpBB 3.1.x. oraz ich polskich lokalizacji.
gratiw
Posty: 4
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 15:12

Automatyczne zamykanie tematów

Post autor: gratiw » 10 sierpnia 2015, 16:10

Poszukuję rozszerzenia które sprawi, że temat będzie zamykany automatycznie po określonej liczbie postów.

travel
Posty: 277
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 12:38
Lokalizacja: phpBB 3.2

Re: Automatyczne zamykanie tematów

Post autor: travel » 11 sierpnia 2015, 11:39


umphb4
Posty: 5
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 11:16

Re: Automatyczne zamykanie tematów

Post autor: umphb4 » 13 sierpnia 2015, 13:02

Ciekawe po co takie rozszerzenie?

gratiw
Posty: 4
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 15:12

Re: Automatyczne zamykanie tematów

Post autor: gratiw » 14 sierpnia 2015, 15:49

Chcę zrobić dział w którym każdy nowy użytkownik będzie się przedstawiał. Chcę, aby tylko napisał coś o sobie i tyle - temat zamknięty.

Awatar użytkownika
Zyleta
Moderator
Posty: 196
Rejestracja: 03 marca 2014, 15:39

Re: Automatyczne zamykanie tematów

Post autor: Zyleta » 14 sierpnia 2015, 16:10

gratiw pisze:Chcę zrobić dział w którym każdy nowy użytkownik będzie się przedstawiał. Chcę, aby tylko napisał coś o sobie i tyle - temat zamknięty.
Jest to możliwe (w sensie że nie można odpowiadać w temacie, co byłoby równoznaczne z automatycznym zamykaniu tematów). Musisz tylko dać odpowiednie uprawnienia dla danego forum (działu). Uprawnienia for --> "Odpowiadanie w istniejących tematach" ustaw na "Nigdy" (jak źle zadziała, tj. na żadnym forum [dziale] nie będzie można odpowiadać, to ustaw na "Nie", bo do końca nie wiem jak będzie to "Nigdy" działało przy konkretnym forum, w każdym razie powinno zablokować tylko na danym forum, nawet gdyby dla grup były inne ustawienia).

Tym sposobem, ludzie będą mogli tworzyć nowe tematy, ale nikt nie będzie mógł odpowiadać w już istniejących, czyli w Twoim przypadku powinno to wystarczyć ;)
umphb4 pisze:Ciekawe po co takie rozszerzenie?
Może się przydać, jakby ktoś miał dział, w którym limitem byłaby liczba zgłoszeń (tj. ilość zgłoszeń w konkursach różnego typu, zgłoszeń do różnego typu eventów itp.). Wtedy ustawić można, by temat zamknął się po np. 20 odpowiedziach i zaznaczyć w pierwszym poście że zgłosić może się maksymalnie 20 osób.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania”