[ROZSZERZENIA-PHP 3.0.12] Problem z instalacją rozszerzeń

Pomoc w przypadku kłopotów z rozszerzeniami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy rozszerzenia, której dotyczy problem. Dla rozszerzenia phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
Fonari
Posty: 13
Rejestracja: 14 kwietnia 2015, 17:07

[ROZSZERZENIA-PHP 3.0.12] Problem z instalacją rozszerzeń

Post autor: Fonari » 01 maja 2015, 11:25

Witam,

posiadam phpbb3 w wersji 3.0.12 i zastanawia mnie jak zainstalować ROZSZERZENIA. W ACP, nie mam takiej zakładki jak rozszerzenia, a w system->moduły->panel administratora nic nie ma.

Stworzyłem w głównym folderze folder "ext" i wgrałem tam jakieś rozszerzenie, jednak żadna zakładka "Rozszerzenia" nie pojawiła się.

Zawsze wszystkie mody wgrywałem ręcznie poprzez ręczną edycje kodu a na phpbb.com - mody zazwyczaj nie mają plików install.xml i wryło mnie w ziemie

jaroslw
Zasłużony
Posty: 4524
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 18:48
Kontakt:

Re: [ROZSZERZENIA-PHP 3.0.12] Problem z instalacją rozszerze

Post autor: jaroslw » 01 maja 2015, 15:58

Rozszerzenia przeznaczone są dla phpBB 3.1. Nie będą one działały z phpBB 3.0, dla którego przeznaczone są modyfikacje (zawierające instrukcje ręcznej instalacji). W drugą stronę to też nie zadziała tzn. modyfikacje nie będą działały na phpBB 3.1.
Pobierz styl: we_universalwe_clearblue
Nowości i aktualizacje: FacebookGoogle+Twitter

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”