[board3_portal_2.1.0_rc2] Problem działania/instalacji

Pomoc w przypadku kłopotów z rozszerzeniami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy rozszerzenia, której dotyczy problem. Dla rozszerzenia phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
Digitalius
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwietnia 2015, 00:02
Lokalizacja: Bydgoszcz

[board3_portal_2.1.0_rc2] Problem działania/instalacji

Post autor: Digitalius » 27 kwietnia 2015, 12:12

Zainstalowałem phpBB 3.1.3, oraz pobrałem i wgrałem na FTP rozszerzenie board3_portal_2.1.0_rc2, w lokalizacji: /root/.
Teraz ani forum nie funkcjonuje, ani Admin Panel, ponieważ pokazuje się:
Warning: set_error_handler() expects the argument (msg_handler) to be a valid callback in /home/digitali/public_html/common.php on line 89

Fatal error: Call to undefined function phpbb_load_extensions_autoloaders() in /home/digitali/public_html/common.php on line 94
W czym może być problem? Napiszecie dokładnie jak to naprawić?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naprawiłem to! Zrobiłem podstawowy błąd... Więc tylko dopisze sposób rozwiązania problemu dla tych, którzy mają/mieli ten sam problem.

Zawartość paczki ma w sobie foldery /board3/portal/[pliki rozszerzenia] . Dlatego zawartość tej paczki musi być rozpakowana na serwerze FTP w folderze: /ext/ . Więc po rozpakowaniu rozszerzenia wygląda to tak: /[NASZE FORUM]/ext/board3/portal/[pliki rozszerzenia] . Następnie trzeba udać się do Admin Panelu naszego forum, klikając w zakładkę Rozszerzenia, by sprawdzić, czy opcja Enable Portal jest włączona.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”