[GYM Sitemap] Problem z "INDEX Mapy strony"

Pomoc w przypadku kłopotów z rozszerzeniami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy rozszerzenia, której dotyczy problem. Dla rozszerzenia phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
Fonari
Posty: 13
Rejestracja: 14 kwietnia 2015, 17:07

[GYM Sitemap] Problem z "INDEX Mapy strony"

Post autor: Fonari » 21 kwietnia 2015, 18:09

Witam,

po poprawnej instalacji gym sitemap moda i po skonfigurowaniu go, wszystkie zakładki działają oprócz jednej o nazwie "INDEX Mapy strony". (mam własny styl)

Wyskakuje oto taki błąd :

Kod: Zaznacz cały

Brak źródło strony lub nie zawiera wystarczającej ilości danych aby ją wyświetlić.
Błąd 404 nie znaleziono strony został wysłany do Search Engines aby odrzucić link.
- Plik robots.txt jest umieszczony w głównym folderze.
- Włączałem i wyłączałem opcje "Stylowanie XSLT".
- Pliki cookies mam ustawione poprawnie (".zrekrutujgracza.pl").
- Boty mają nadane poprawne uprawnienia (każdy dział ma zaznaczone te "Uprawnienia dla botów").
- .htaccess po każdej akcji generuje i zamieniam.


Co może być przyczyną? Wydaję mi się że folder który po instalacji znalazł się w styles/prosilver/template/gym_sitemap, przeniosłem do swojego stylu jednak to nie pomogło. Może trzeba by zmienić jakieś ścieżki ?

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: [GYM Sitemap] Problem z "INDEX Mapy strony"

Post autor: Aviator » 21 kwietnia 2015, 19:04

Podaj link do modów i stylu oraz sie zapoznaj z działaniem i funkcjonowaniem tych modów bo z tego co wiem gym sitemap potrzebuje min. 10 tematów aby utworzyć mape.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”