Ajax shoutbox 1.0.0. RC1

Pomoc w przypadku kłopotów z rozszerzeniami: instalacją, konfiguracją, błędami. Zakładając nowy temat pamiętaj o odpowiednim prefiksie!
Regulamin forum
Na tym forum wymagane jest stosowanie prefiksów w tytułach tematów. Prefiks tematu musi składać się nazwy rozszerzenia, której dotyczy problem. Dla rozszerzenia phpBB Gallery poprawna nazwa tematu to przykładowo [phpBB Gallery] Problem z wgrywaniem zdjęć. Tematy niespełniające wymogu będą przenoszone do kosza.
drooid
Posty: 23
Rejestracja: 27 grudnia 2014, 15:06
Kontakt:

Ajax shoutbox 1.0.0. RC1

Post autor: drooid » 03 lutego 2015, 20:49

Ktoś tego używa?
Jaka jest ilość wierszy wyświetlanych przez box?
Czy stare są usuwane?

Zainstalowałem to rozszerzenie, ale problem w tym, że mam styl subsilver. Musze je "dostylować" do stylu forum. Póki co staram się ustalić czy i jak to rozszerzenie działa.

travel
Posty: 277
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 12:38
Lokalizacja: phpBB 3.2

Re: Ajax shoutbox 1.0.0. RC1

Post autor: travel » 04 lutego 2015, 19:48

Mam u siebie tego shoutboxa.
drooid pisze:Jaka jest ilość wierszy wyświetlanych przez box?
8 wersów+1 linia na wpisy ( "Add message").
drooid pisze:Czy stare są usuwane?
W ustawieniach rozszerzenia jest opcja: "Prune posts after x days", czyli posty automatycznie są skracane/usuwane wg. uznania.

Generalnie shoutbox jest prosty, bez fajerwerków.
Dla mnie w sam raz. Polecam.

drooid
Posty: 23
Rejestracja: 27 grudnia 2014, 15:06
Kontakt:

Re: Ajax shoutbox 1.0.0. RC1

Post autor: drooid » 04 lutego 2015, 20:21

Zauważyłem już opcję opróżniania postów. Opróżnianie uzależnione jest od czasu. Szkoda, że dodatkowo nie od ilości postów.
U mnie okno przewijane póki co zawiera 3 posty (jeśli bez bbcode, z grafikami oczywiście mniej). Przewinąć mogę do pierwszego posta, czyli jeszcze "trzyma" wszystkie posty.
Póki co dodałem wersję pl i działa pod subsilver2. To chyba jedyny działający czat dla 3.1.x. Czekanie na mChata już mi się znudziło. Zostaję przy tym shoutboxie.

travel
Posty: 277
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 12:38
Lokalizacja: phpBB 3.2

Re: Ajax shoutbox 1.0.0. RC1

Post autor: travel » 16 lutego 2015, 22:04

Kilka rzeczy w najnowszej wersji tego shoutboxa zostało poprawionych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”