Potrzebuję pomocy w wyborze skryptu!

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.1.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
Vaetherian
Posty: 1
Rejestracja: 18 sierpnia 2016, 12:26

Potrzebuję pomocy w wyborze skryptu!

Post autor: Vaetherian » 18 sierpnia 2016, 12:32

Witam serdecznie,

Potrzebuję pomocy, ponieważ przeglądałem już wiele wariantów i ciągle nie wiem jak rozwiązać problem.

Chcemy założyć forum phpBB dla pół-amatorskiej drużyny. Problem polega na tym, że koniecznie potrzebujemy czegoś na wzór "like'ów" na Facebooku.
Chodzi o sytuację, że Trener publikuje temat, a zawodnicy klikają jakiś "haczyk" czy inny badziew, że widział i przeczytał. A trenerzy w razie co mają podgląd na to kto już przeczytał daną informację a kto nie.

Czy możecie mi zasugerować jakiś konkretny skrypt i konkretne dodatki?

Awatar użytkownika
Zyleta
Moderator
Posty: 196
Rejestracja: 03 marca 2014, 15:39

Re: Potrzebuję pomocy w wyborze skryptu!

Post autor: Zyleta » 18 sierpnia 2016, 12:56

Jak rozumiem samo napisanie odpowiedzi w temacie nie wchodzi w grę.
Chyba na ten moment nie ma żadnego rozszerzenie ukończonego (w pełni działającego poprawnie bez błędów), są jeszcze w fazie rozwoju (mogą pojawić się błędy, które "wysypią" forum), więc raczej bym odradzał na dłuższą metę. Ale możesz obserwować, bo takie prostsze to Post Love - https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2246576 - posiada to, czego Ci potrzeba, czyli przycisk "polubienia" oraz listę osób która "polubiła" post, jakkolwiek, wciąż jest w facie rozwoju i mogą pojawić się błędy uniemożliwiające poruszanie się po forum

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”