Kategorie na forum po konwersji z PHPBB2 by przemo

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.1.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
ShineWeb
Posty: 2
Rejestracja: 09 sierpnia 2014, 10:21

Kategorie na forum po konwersji z PHPBB2 by przemo

Post autor: ShineWeb » 01 lipca 2016, 08:41

Witam,
Otóż po konwersji forum ze skryptu phpbb2 by przemo na phpbb 3.1.9 część kategorii posiada nie te 'forum macierzyste' a nawet jeśli nie ma ustawionego forum macierzystego to i tak jest w jakimś subforum. Oto przykład:
Kategoria "Forum frakcji" powinna być na stronie głównej, nie ma forum macierzystego i nic poza tym, zwykła kategoria. Tymczasem wchodząc w jej poddziały wygląda ona tak: "Wykaz forów -> Inne -> Kategoria -> Nespis VIII -> Space City"
Dalej wchodząc w subforum tej kategorii "Forum frkacji" spis wygląda tak: "Wykaz forów -> Panel Gracza -> Sanktuarium -> Sala Tronowa -> Jedi Order"
czyli całkiem inna kategoria subforum.
Tymczasem przy edycji "Jedi Order" które powinno być w "Forum frakcji" jego forum macierzyste jest ustawione na "Forum frakcji" jednak w całkiem innym dziale w którym nawet takiej kategorii nie ma.

Trochę to pomieszane i ciężko wyjaśnić dokładne działanie tego. Mam nadzieję, ze jest częściowo zrozumiane i jest jakieś rozwiązanie problemu.

Pozdrawiam oraz proszę o pomoc.

MagicalFire
Posty: 62
Rejestracja: 08 maja 2011, 12:19

Re: Kategorie na forum po konwersji z PHPBB2 by przemo

Post autor: MagicalFire » 02 lipca 2016, 21:15

robiłes synchronizacje for ??

Aviator
Administrator
Posty: 2089
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 22:14
Lokalizacja: ZS

Re: Kategorie na forum po konwersji z PHPBB2 by przemo

Post autor: Aviator » 03 lipca 2016, 22:33

Jeśli powyższe nie pomoże to czeka Cię ręczna robota, też to kiedyś przerabiałem, złotego środka nie znalazłem.
-=Jeżeli w moim poście brakuje znaków diakrytycznych, oznacza to, że posta wyklepałem przez telefon=-

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”