Problem z instalacją forum

Pomoc przy instalacji oraz użytkowaniu phpBB 3.1.x. Forum nie służy do zgłaszania znalezionych błędów, innowacji lub problemów związanych ze stylami i modyfikacjami.
falco91
Posty: 4
Rejestracja: 09 września 2015, 22:14

Problem z instalacją forum

Post autor: falco91 » 09 września 2015, 22:20

Witam,
niestety nie znalazłem rozwiązania na problem jaki mam z instalacją nowego forum.
Pierwszą rzeczą jaka mi się przytrafiła to błąd spowodowany złą wersją PHP, co udało się zmienić w panelu administracyjnym. Teraz mam ustawiony PHP-5.4.16. Jednak po tej zmianie pojawił się kolejny problem, z którym już nie umiem sobie poradzić, dlatego bardzo proszę o pomoc.

Kod: Zaznacz cały

Warning: require(/home//domains/forum.inzynierbudowy.pl/public_html/vendor/composer/ClassLoader.php): failed to open stream: No such file or directory in /home//domains/forum.inzynierbudowy.pl/public_html/vendor/composer/autoload_real.php on line 12

Warning: require(/home//domains/forum.inzynierbudowy.pl/public_html/vendor/composer/ClassLoader.php): failed to open stream: No such file or directory in /home//domains/forum.inzynierbudowy.pl/public_html/vendor/composer/autoload_real.php on line 12

Fatal error: require(): Failed opening required '/home//domains/forum.inzynierbudowy.pl/public_html/vendor/composer/ClassLoader.php' (include_path='.:/usr/local/php5.4/lib/php') in /home//domains/forum.inzynierbudowy.pl/public_html/vendor/composer/autoload_real.php on line 12

falco91
Posty: 4
Rejestracja: 09 września 2015, 22:14

Re: Problem z instalacją forum

Post autor: falco91 » 23 września 2015, 10:13

Nikt nie ma żadnych pomysłów?
Instalator z panelu administracyjnego serwera zainstalował forum.

Awatar użytkownika
Bielu
Zasłużony
Posty: 512
Rejestracja: 17 marca 2011, 07:49
Kontakt:

Re: Problem z instalacją forum

Post autor: Bielu » 06 października 2015, 18:40

złe uprawnienia/ścieżki/brak plików lub 1000 innych opcji
Uwaga! pomoc poza forum jest odpłatna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomogłem? Podziękuj, dając like: https://www.facebook.com/webdeveloperbielu
=====================
Kodowanie styli, modowanie phpbb3 oraz innych skryptów: Webdeveloper Bielu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Użytkowanie”